Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

YouTube подготавливает мини-игры в видео

YouTube готує ігри в які можна буде грати безпосередньо через сайт

З'явилася новина про те, що YouTube готується представити нову функцію Playables, яка дозволяє запускати міні-ігри прямо на платформі, щоб залучити нову аудиторію

Стало відомо про наміри YouTube стати привабливішим для геймерів. Для цього платформа розглядає впровадження функції Playables, що характеризується, як міні-ігри, в які можна грати прямо з відео на YouTube, не переходячи на інші сайти або Додатки . Новину повідомив 9to5google 25 червня 2023 року, посилаючись на Wall Street Journal.

Нововведення у вигляді Playables обіцяє не впливати на продуктивність або якість відео на YouTube. Міні-ігри повинні працювати в окремому вікні поверх відео, яке можна згорнути або закрити за бажанням користувача. Playables обіцяють адаптуватися під розмір і орієнтацію екрану пристрою, з якого дивляться відео.

Playables з'явиться для всіх відео, які пов'язані з іграми та відповідною тематикою. Планується, що відеоблогери виберуть, які ігри вони віддадуть перевагу включити в авторські відео, а також самостійно налаштують необхідні параметри. Глядачі, в свою чергу, зможуть оцінити і прокоментувати Playables, а також поділитися ними з друзями.

За допомогою нововведення YouTube намагається залучити геймерів на платформу. Наприклад, якщо користувач переглядає відео по грі в Футбол , то за допомогою натискання однієї кнопки він зможе зіграти в неї сам прямо на екрані. Перегляди оглядів нових ігор дозволять випробувати демо-версію.

Playables створюються розробниками ігор за допомогою спеціального інструменту від Google . Функція буде супроводжуватися різною складністю гри в залежності від уподобань користувача. Передбачається, що Playables посприяють поширенню ігор і примноженню популярності, а також збільшать доходи від реклами на YouTube.

YouTube планує запустити Playables найближчим часом, але наразі ця функція доступна лише для деяких партнерів Google. Платформа сподівається, що Playables стане новим способом взаємодії між геймерами та відеоблогерами, а також залучить нову аудиторію.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що YouTube анонсує функцію дубляжу відео за допомогою ШІ. А також наша редакція повідомила , Що YouTube закриває непопулярні функції Stories і Community posts і ставить на кон TikTok - клон.