Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Starbucks Malaysia пожертвует маржей

Starbucks Malaysia пожертвує маржею, але не стане збільшувати доходи ціною довіри споживачів

Starbucks в Малайзії, не збирається перекладати зростаючі виробничі витрати на споживачів, піднімати ціни-не будуть, а поки вони готові пожертвувати маржею

Berjaya Food Bhd., керуюча кавовою мережею Starbucks і ресторанами Kenny Rogers Roasters, що спеціалізуються на приготуванні курки, прагне скоротити внутрішні витрати територіально в Малайзії, проте не має наміру перекладати зростаючі виробничі витрати на споживачів, повідомило джерело Bloomberg 20 Червня 2022 року.

Підвищення цін – це останнє, до чого вдадуться керівники компанії. Головний виконавчий директор групи Berjaya Food BHD. Сідней Куейс заявив, що готовий пожертвувати маржею. Він запевнив, що організація прекрасно впорається з додатковими витратами і без підвищення цін на товари і послуги, що завжди є ризиком втрати клієнтів.

Цілком очевидно, що зростання цін на сировину, поставки та інші послуги, якими зазвичай стурбовані виробники, на сьогоднішній день викликані ускладнилися відносинами між Росією і Україною, на тлі чого страждає і транспорт, і Логістика . Через це багато компаній вдалися до підвищення цін на товари та послуги, щоб окупити власні виробничі операції. Однак негативні інфляційні коливання можуть породити ще одну значну проблему, в рамках якої споживачі почнуть відмовлятися від подорожчали товарів і послуг.

Малайзія, чистий імпортер продовольства, намагається знайти інші шляхи, обходячи інфляцію, незважаючи на те, що місцева валюта досягла дворічного мінімуму по відношенню до долара США ще в травні. Країна призупинила експорт курятини на початку червня, щоб стримати зростання місцевих цін, і продовжила обмеження цін на птицю і яйця до 30 числа поточного місяця.

Міністерство сільського господарства заявило, що продовольчі запаси в країні достатні, а поставки курятини вже поступово відновлюються. Сідней Куейс закликав споживачів не турбуватися. Він запевнив, що якщо вони відвідають Kenny Rogers Roasters, то обов'язково отримають своє замовлення. "Ситуація в світі не вплинула на нас таким чином, щоб в значній мірі порушити наш бізнес ».