Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Работа с облаком Cisco упрощает настройки гибридной работы

Нова уніфікована служба роботи з хмарою Cisco спрощує налаштування гібридної роботи

Cisco представила спрощений варіант налаштування роботи хмари, він об'єднує кілька процесів в новому наборі послуг, ця інтеграція дасть клієнтам доступ до нової панелі інформації

Гібридне робоче середовище сьогодні розглядається як майбутнє для офісних працівників, коли робота ведеться з кількох місць і Cisco представила спрощений варіант налаштування роботи Хмари. Інформація надана новинним порталом Back end news 20 Червня 2022 року.

Нещодавно відбулася щорічна конференція Cisco Live, на якій стало відомо, що Cisco об'єднає процеси в новому наборі послуг – Nexus, Meraki, Catalyst. Інтеграція функцій дасть клієнтам компанії доступ до однієї панелі інформації для кожного з рішень або служб, де б вони не знаходилися.

Керівники Cisco, під час віртуального брифінгу пояснили, що "за допомогою Cisco Meraki користувачі можуть вибрати локальну або хмарну парадигми. Ми об'єднали найкраще, що було в минулих пакетах послуг і надаємо своїм клієнтам кращі технології, якими просто управляти".

Наочність і гнучкість обслуговування клієнтів компаній забезпечать хмарне управління для Cisco Catalyst, панелями моніторингу якого можна керувати за допомогою Meraki. Мережеві компанії можуть зробити простіше свою роботу з ІТ-операціями, поєднавши краще мережеве обладнання і кращі технології в області хмарного управління.

Cisco Nexus Cloud – хмарна платформа, яка надається як послуга, забезпечує просту роботу з хмарними мережами. Платформа оснащена Cisco Intersight для можливості управління декількома хмарами і збільшення кількості функцій в обчислювальних середовищах різних масштабів.

Cisco ThousandEyes, домінуюча в галузі хмарна платформа Інтернет -аналітики дасть можливість клієнтам використовувати кращі технології в області інтелектуальних мереж.

ThousandEyes Wan Insights – перша спроба реалізації концепту Cisco Predictive Networks, яка дасть можливість корпоративним ІТ піти від реактивних мереж до мереж, заснованим на запобіганні. ThousandEyes Wan Insights буде попереджати про проблеми до їх виникнення.

Нові пропозиції та оновлення – частина розробок компанії Cisco в сфері спрощення роботи фірм, співробітники яких працюють в різних місцях. Мережева компанія може створити єдину платформу для всіх співробітників, щоб забезпечити безперебійність процесів роботи всієї компанії.