Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Стоимостная метка биткойна составляет 20 000 долларов

біткойн намагається утримати вартісну мітку в 20 000 доларів

Відомо, що біткойн вже довгий час намагається з усіх сил триматися на плаву, але ціна вже 20 000 доларів: що відбувається з ринком криптовалюта і в якому стані інші токени

Біткойн всіма силами намагається триматися на плаву, але реальний стан справ йде так, що її ціна вже впала до 20 000 доларів, про що повідомило джерело Bloomberg 20 Червня 2022 року. Частково популярній криптовалюті вдається не обрушитися остаточно завдяки волатильності, період якої, однак, зазнав найсильніші коливання в минулі вихідні.

У поточний понеділок вартість однієї одиниці біткойнов знизилася на 4,8 %, тобто тепер вона оцінюється в трохи більше 19,5 тисяч доларів. В Азії Криптовалюта торгувався на рівні 20 036 доларів. Etherium 7,8%, хоча і продовжував триматися вище 1000 доларів. Solana , Cardano і Dogecoin і зовсім опинилися в мінусі.

У минулу суботу 18 червня Біткойн впав майже на 15%, але скоро його вартість знову перетнула кордон вище 20 000 доларів, тобто криптовалюта зросла на 16% в неділю 19 червня. Вся ця ситуація демонструє "настрій" інвесторів, яке можна охарактеризувати, як крихке, і причиною тому виступають федеральна влада, що продовжують активно боротися з інфляцією шляхом підвищення процентних ставок. А це характеризується виснаженням ліквідності ринків.

Співзасновник кріптобіржі BitMEX висловив подив щодо питання, чи завершилися торги, хоча і зазначив, що досвідчені покупці мають позитивні шанси в питанні скупки крипти. Токен впав приблизно на 57% з початку року, в той час як інші постраждали ще більше. До невизначеності додається сильний тиск на Додатки децентралізованих фінансів. Але і вони вживають заходів самозахисту від каскадних ліквідацій. Криптовалютна кредитна платформа Celsius Network Ltd. заявила в понеділок, що їй потрібно більше часу, щоб стабілізувати свою ліквідність і операції після заморозки депозитів минулого тижня.