Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Истории успеха трёх международных нумерологических школ

історії успіху трьох всесвітньо відомих міжнародних нумерологічних шкіл

Знамениті нумерологічні загальносвітові організації – Альвасар, Європейська школа, Міжнародна академія Вітоматематики. Підстава, розвиток, як знайшли успіх, що викладають

Нумерологія – одна з найбільш незвичайних і привабливих нетрадиційних і духовних дисциплін. Вона заснована на роботі з числами. Люди, які присвятили їй свою працю, розбиралися в долях окремих індивідів і націй. Досвідчені маги передбачали загальносвітові події. На їхню думку, цифра несе певний сенс і енергетику. Методів і систем, принципів багато, часто з'являються нові. Це обчислення за датою і часом народження, матриці, Числові квадрати, аналіз букв в імені і т.д. деякі способи складаються з пари дій, інші вимагають довгого відточування і повного занурення в предмет. Часто в них присутні елементи з астрології, мантики, філософії. Щоб передавати Мистецтво і розвивати, виникли офіційні спільноти. Незважаючи на скептичне ставлення, вони користуються популярністю, і чимало успішних людей звертається до розрахунків, щоб бути впевненими в майбутньому. Редакція worldbank.org.ua виділила три відомі всьому світу школи нумерології.

Истории успеха трёх всемирно известных международных нумерологических школ: Альвасар

Альвасар

Заснований у 2016 році. Це спільний проект Юлії Леонової, більше відомої під псевдонімом Арйен По, і її дочки, Джулії по. Мета-вивести свої напрацювання в досвіді з числами на науковий рівень, зібрати професіоналів в одному місці і рухатися спільно вперед. До появи школи спроби привернути увагу до доленосного впливу цифр майже не сприймалася всерйоз. Вони створили безліч авторських прийомів, спрямованих на вирішення всіляких життєвих проблем. Засновниці передають знання на курсах і в книгах.

Айрен економіст, інженер, керувала ЦНІІОМТП. Під її керівництвом будувалися значущі і життєво необхідні об'єкти, наприклад, торгові центри, Мости, термінали аеропортів. До духовних досліджень жінку привели негаразди, коли доводилося ставити на ноги дочок і усвідомлювати, яку місію приготував світ. Її завжди цікавили знаки і символи, а езотерика показала, що ці явища дійсно відіграють істотну роль в світових циклах. Тоді Айрен відкрила в собі здібності до магії чисел. Це заняття вона вважає призначенням. Коли дочка Джулі показала талант в даній сфері, вони з матір'ю почали будувати AlvasarMediaGroup, який в дворічний термін виріс до глобального проекту.

Викладанням, консультуванням і проведенням заходів займається в основному молодша по. Вона має диплом юриста, але присвятила себе нумерологічній науці. Дівчина входить в Міжнародну асоціацію експертів, де є заступником Голови Комітету з езотерики. Члени прагнуть перейти від містики та теорії до більш практичного та академічного застосування накопиченої інформації. Вони показують, що подібні речі важливі для держав і народів і дають рішення найзаплутаніших проблем.

Джулі – творець саме наукової системи. Вона завжди хотіла розібратися у Всесвіті, її законах. Перші дослідження дали плоди при поглибленні в математику і фізику. Цифри і дії з ними, що призводять до несподіваних підсумків, захоплювали. Дівчина створила навіть власний метод вирішення задач з геометрії. А потім прийшло розуміння, що числа впливають на долю, карму. Вплив обмежується не тільки конкретною людиною або групою. Виявилося, що так можна передбачити і проаналізувати світові події. На рахунку молодої чарівниці чимало збулися прогнозів. Вона постійно робить прогнози, розбирає масштабні явища, пояснює значення в долі людства.

Для обох жінок Нумерологія – цариця езотерики. Вони показують, що, з одного боку, не потрібен вроджений дар або талант. Досить мати бажання і здатності вести розрахунки. Навіть прості розкажуть про потенціал особистості, напрямку, куди потрібно докласти зусиль. Але разом з тим нумерологічні методики дозволяють відкривати таємниці, перш недоступні.

Як приклади Джулі розповідає, як зуміла вказати на справжню причину захворювання. Вона чітко розписала, як протікала хвороба. Поки лікарі ставили онкологію, корінь проблеми лежав в іншій області. Іншим разом експерт розкрила давній злочин. По іменах і датах народження вдалося зрозуміти, хто був здатний на подібне.

МАН «Альвасар» спочатку створювався як «Будинок» для нумерології, а в підсумку перетворився на центр розвитку. Автори не просто створюють нові прийоми, але опрацьовують з методологічної позиції. Мати і дочка склали термінологію, постаралися донести езотеричні поняття до академічної спільноти, обгрунтувати і співвіднести зі звичними поняттями. Їх мета-побудувати міст між магією і логікою, наукою. Вони постійно створюють нові інструменти, матеріали.

У школі проводяться курси, вебінари, тренінги. Організатори вибудовують умови для навчання онлайн, оффлайн, діляться матеріалами, пишуть статті. Кожен може познайомитися з числовими таємницями, зрозуміти суть. Учні, які проходять курси в «Альвасарі», отримують сертифікат, що дозволяє самим практикувати. Ці документи визнаються на державному рівні, а програми навчання схвалені Міністерством освіти. Організація має ряд нагород, був визнаний її внесок в математику, психологію.

Международная Академия Нумерологии и Витоматематики

Міжнародна академія нумерології та Вітоматематики

Навчальний заклад відкрито в 2015 році. Це ще один сімейний проект, автори – подружжя Володимир Кузнєцов і Клара Кузденбаєва. Вони закінчили академію народного господарства при управлінні справами президента РФ, є професійними психологами з масою практичних знань, а також експертами-нумерологами.

Кузнєцов отримав Освіта менеджера. Його кар'єра почалася в спорті, в його пожежно-прикладної різновиди. Володимир теж ставав чемпіоном, з юності займався бізнесом і напрацював багаж досвіду. Але досягнення в даних областях виявилися недостатніми, і чоловік шукав шлях, де дійсно розкриється. Так прийшов до нумерології і зустрів майбутню дружину.

Кузденбаєва навчалася в езотеричних і духовних закладах світу – Мюнхенському інституті парапсихології, тибетському монастирі Сера, індійських організаціях. Звернення до магічної сили цифр стало реалізацією призначення.

Академія стала ще одним проектом із серйозним підходом до езотерики. У ній розробляються методики, що допомагають у багатьох сферах життя. До нумерології додані різні способи терапії, досягнення гармонії зі світом. Засновники з колегами виступають спікерами на радіо і телебаченні, роблять публікації корисних матеріалів, працюють з великими компаніями і відомими особистостями.

Однією з інновацій стала вітоматематика або «математика життя». У ній розглядається цифровий код людини або компанії. Він обчислюється за днем і роком народження або освіти, а також імені або назви. Так дізнаються необхідні дані, які використовують, наприклад, для складання психологічного портрета. Далі підбираються практики для позитивного впливу, посилення сильних сторін і нівелювання слабких. До кодів і підрахунками додаються космографія, терапія музикою і ароматами, мандали, медитації, енергії Рейки. З мелодіями Володимир працював ще раніше, вивчаючи сольфеджіо і підбираючи відповідне звучання під нумерологічні результати.

В основі вітоматематики лежить Тибетська Нумерологія. Практики, які Кузнєцов розробив, спрямовані на залучення в життя позитивних подій, достатку. Для передачі досвіду організовують курси, розбиті на щаблі, нерідко проводять безкоштовні тренінги, публікують відеоматеріали, книги. За підсумком навчання видаються дипломи, які роблять учнів повноправними консультантами.

Винаходи езотерик використовує для допомоги компаніям у підборі персоналу. Знання в психології дозволили зайняти пост експерта в Центрі підготовки кадрового резерву. Не забуває Володимир і про Спорт . За допомогою його технік проводилася підготовка до сочинських Олімпійських ігор. Спортсмени отримували рекомендації щодо навантажень і коригування стану. У 2017-му Кузнєцов визнаний кращим майстром-нумерологом і удостоївся міжнародної премії Лотос.

Европейская школа нумерологии

Європейська школа нумерології

Засновниця – Маргарита (Марго) Земченко. Вона родом з Казахстану, за освіти політолог, працювала в Кісі. Їй були цікаві жіночий коучинг і психоаналіз, і в цих дисциплінах вдалося дійти до рівня експерта. Але в 2019-му вирішила переїхати до Німеччини. Там Марго заснувала школу, яка залучила учнів з кількох десятків країн.

Успіх установи обумовлений багато в чому відповідальним і серйозним підходом Земченко в поєднанні з працьовитістю. Езотериці вона присвятила більше 10 років, під час яких вивчала найбільш затребувані методи. Завдяки підходу вийшло стати не просто експертом, але авторитетом серед колег і клієнтів. За консультаціями до Маргарити приходили знамениті астрологи, їй довіряють медійні зірки.

Програми розраховані головним чином на жінок всіх професій, в тому числі домогосподарок. Їх вчать обчислювати код призначення. Матриці і формули спрямовані на поліпшення ситуацій, подолання криз. Важливе місце відводиться практиці та індивідуальним опрацюванням з кожним з учасників. Заключний етап - це можливість випробувати навички, відчути себе професіоналом і усвідомити, що саме дає установа. Після цього сертифікат, з яким можна працювати в міжнародному форматі. Кураторство Марго стало стартом для багатьох нумерологів, зараз відомих у своїй сфері і активно практикуючих.

Фахівець постійно підтримує інтерес до магічного напрямку і власної діяльності. Вона розбирає дати, дає поради, допомагає поглянути на цикли, які проходить будь-який, через призму чисел і їх поєднань.

Сподобалася стаття? Поділіться посиланням в соціальних мережах-можливо, матеріал "історії успіху трьох всесвітньо відомих міжнародних нумерологічних шкіл" виявиться корисним для ваших друзів і колег. Якщо ви знайшли помилку в тексті або хочете, щоб ми детально розкрили якесь конкретне питання по темі « історія успіху», якщо у вас є цікаві пропозиції для нашої редакції, ви завжди можете з нами зв'язатися через сторінку «Контакти» будь-яким зручним вам способом.