Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Истории успеха знаменитостей, которые пользуются советами астрологов

історії успіху знаменитостей, які користуються порадами астрологів: Бейонсе, Леді Гага, Анджеліна Джолі

Зірки, які слухають зірок: Бейонсе, Леді Гага, Анджеліна Джолі. Як астрологія вплинула на успіх знаменитостей, про що говорять їхні космограми та натальні карти?

Кожен смертний в глибині душі жадає дізнатися, яку долю йому написала Всесвіт. Але і зірки теж не проти прислухатися до зірок! Сьогодні редакція інформаційної платформи WorldBank познайомить вас з історіями успіху селебріті, всерйоз захопленими астрологією. Ми дізнаємося подробиці натальних карт Бейонсе , Леді Гаги, Анджеліни Джолі. Чи дійсно шлях до слави був визначений цим чудовим талановитим дівчатам? Що саме допомогло їм стати легендами шоу-бізнесу, а що перешкоджало сходженню на Олімп? Всі цікаві подробиці чекають вас далі!

Истории успеха знаменитостей, которые пользуются советами астрологов: Бейонсе: трудоголик и скрытая натура

Бейонсе: трудоголік і прихована природа

Бездоганна Бейонсе — «класична» діва, яка з надзвичайною легкістю досягає ідеалу у всьому. Співачка не просто цікавиться астрологією, але навіть присвячує їй свою творчість. Наприклад, в одній з ранніх пісень зірки, Signs (2003), співається як раз-таки про знаки зодіаку.

Давайте розглянемо космограму однієї з найзнаменитіших співачок нашого часу, володарки рекордної (28) кількості премій «Греммі». За датою народження Бейонсе-Діва, практична і прагматична. Знаку Зодіаку властивий холодний розум, тверезий розрахунок і висока працездатність, що доходить до трудоголізму. Вона схильна допомагати, приносити користь іншим людям. Але ніколи не забуває про себе, о Здоров'я і красу свого тіла.

Співачка — справжній трудоголік. Притому підробляти вона почала, за власними словами, вже в 9 років! Навіть неозброєним оком видно, що вона активно стежить за власною фізичною формою і правильно харчується. Про допомогу оточуючим теж відомо: у Бейонсе активна громадянська позиція, вона справжній борець за права і свободи жінок, темношкірих.

Місяць співачки знаходиться в Скорпіоні і володіє лише одним аспектом — з'єднанням з ураном. У жіночій космограмі це демонструє загальне сприйняття світу, вираження емоцій, звички, хобі, а також материнство і дітонародження. Дивно, але Скорпіон-теж знак-трудоголік! Він отримує справжнє задоволення від важкої роботи. Але як особистість-прихований, замкнутий, глибоко відчуває.

Дійсно, Бейонсе — одна з найбільш закритих селебріті, яка довго приховувала і відносини, і вагітність. Більш того, народжені під знаком Скорпіон Місяця — терплячі, вірні і віддані люди. Це багато в чому пояснює такий довгий (в реаліях шоу-бізнесу) шлюб Бейонсе. Також Скорпіон пояснює і незвичайне хобі зірки-бджільництво! Втім, для астролога тут нічого дивного немає. Це Знак зодіаку - Вісник трансформацій. А бджола якраз-таки і перетворює нектар в мед.

Истории успеха знаменитостей, которые пользуются советами астрологов: Леди Гага: добрый демонизм, страсть и красующийся тигр

Леді Гага: добрий демонізм, пристрасть і красується тигр

Глянцеві журнали запевняють нас, що Леді Гага найняла цілий загін астрологів і духовних радників, які допомагають їй планувати гучні тури. Зірка ніколи не відправиться на гастролі під заступництвом ретроградного Меркурія! І такий хід думок йде співачці тільки на користь. Професійні астрологи вважають, що її кар'єра набирає обертів в повній гармонії з положеннями планет в натальной карті! Так, Вогненний Овен в Сонце сприяв створенню яскравого сценічного образу, а місяць в Скорпіоні говорить про глибоке занурення в почуття і переживання.

Леді Гага-унікальна співачка. Їй знадобилося всього 1-1, 5 року, щоб впевнено очолити світові хіт-паради. На YouTube кількість переглядів її кліпів вже давно перевалила за мільярдну позначку, а ексцентричні вбрання зірки обговорює вся планета. Про що ж говорять зірки? Астрологи керуються точною інформацією про дату і місце народження зірки: 28 березня 1986 року, 22:55, місто Йонкерс, штат Нью-Йорк, США .

Що ми отримуємо?

  • Перша цифра - 1 (2 + 8). Сонце, Що означає успіх в індивідуальному розвитку.
  • Друга цифра-3 ( Березень ). Сприятливий Юпітер, який обіцяє успіх і матеріальне благополуччя.
  • Третя цифра— 6 (1 + 9 + 8 + 6). Венера, обдаровує творчим потенціалом і матеріальними можливостями для розвитку.
  • Четверта цифра — 1 (додавання трьох попередніх, 1 + 3 + 6). І знову Сонце, при висхідному Скорпіоні (в будинку інтелектуальної творчості) і в Рибах. Останній знак двоїстий. Це емоції, спрямовані в протилежні сторони.

Якщо розглянути докладніше, то місяць, відповідальна за нервову систему», сусідить з планетою Кету. Про таких особистостей кажуть: «у тихому болоті чорти водяться». Насправді, критики не раз називали шоу Леді Гаги «демонічними», «бісівськими». Також Місяць знаходиться в знаку Терезів, що відповідає за творчість, і в знаку Венери, що знову-таки означає талант, творчий потенціал. І все це в дванадцятому будинку. Співачка» божеволіє " по-хорошому, черпає в космосі енергію для нових звершень.

Якщо професійний астролог подивиться далі, він побачить Місяць у сузір'ї вішака. Воно "відповідально" за виступи на публіці, суспільне життя. Править цим сузір'ям напівбог Індра, володар небес. Він поєднує собі і небесну сутність, і бажання матеріальних задоволень, насолоди. Не варто забувати, що вішака — ще й тигр, якому потрібно покрасуватися, бути на виду.

Відзначимо, що Венера (творчий потенціал) сусідить з Раху (Надмірність). Не дивно, звідки у Леді Гаги таке прагнення до популярності, яке доходить часом до одержимості шоу-бізнесом. І Раху, і Венера знаходяться в сузір'ї Ашвіні — це трансформація, видозміна. Кінь-молода, сильна і в усьому перша. Якщо ж додати, що висхідний знак в карті Леді Гага — Скорпіон, втілення пристрасті, то вже не потрібно пояснити, чому шоу і пісні зірки так заводять публіку.

Истории успеха знаменитостей, которые пользуются советами астрологов: Анджелина Джоли: двойственная натура и воинственная красота

Анджеліна Джолі: подвійна природа та войовнича Краса

Джолі ніколи не приховувала свого інтересу до астрології. Неофіційні джерела навіть повідомляють, що зірка звертається до консультацій астрологів для вибору майбутніх ролей. Зокрема, Анджеліну захоплює Тибетська, буддійська Астрологія . Актриса вірить у вчення про карму і повчає, що наше сьогодення несе на собі відбиток багатьох минулих життів. Вона впевнена, що карма впливає і на наші рішення, дії, і на шлях до слави, успіху.

Що потрібно, щоб скласти натальну карту актриси, моделі, сценариста, кінорежисера та посла доброї волі ООН ? Професійним астрологам потрібна інформація про дату, час і місце народження: 4 червня 1975 року, 9:00, Лос-Анджелес , Каліфорнія, США. Вже цього достатньо, щоб дізнатися про Анджеліну Джолі чимало цікавого.

Актриса — Близнюк, а значить, їй властива деяка подвійність натури. З одного боку, це усиновлення дітей, благодійність , робота в ООН. Але з іншого — анорексія, істерики і божевільні вечірки. За відносини з чоловіками в разі зірки відповідальний Козеріг. Їй до душі активні, розумні і товариські партнери. Але разом з тим положення знака в натальной карті слабо, а значить, побудувати міцні і надійні відносини Джолі дуже непросто. Постійно будуть заважати власні комплекси і несвідомі страхи.

Анджеліна — найсексуальніша жінка світу. Про це подбала її покровителька Венера, планета краси і чарівності. Але не забувайте, що миловидна зовнішність приховує войовничу і запальну натуру, що подарував вогненний Овен. Якщо ми звернемося до біографії зірки, то відразу знайдемо підтвердження, що це жінка-лідер з сильним характером: пілотує літак, відмінно стріляє і колекціонує ножі. Немає нічого дивного, що у відносинах Джолі ніколи не погодиться на другорядну роль.

Нарешті, на актрису впливає ексцентричний і революційний уран. Якщо погортати старі глянцеві журнали, ми побачимо, що Анджеліні Джолі до 30 років був властивий епатаж і навіть деяка частка божевілля (в позитивному сенсі). Що ж стосується матері-місяця, то вона в гороскопі легенди знаходиться в союзі з сильним войовничим Марсом. Це не є добре для особистості: складні відносини з матір'ю, психологічне відчуження від чоловіків, схильність до депресії і думки про смерть.

Але зірка чудово знає, як «виправити» свою карму. Вона реалізується через своїх дітей. Це допомагає Анджеліні Джолі направити свій невичерпний енергетичний потенціал в правильне русло. І нівелювати всі можливі негативні аспекти в особистому житті.

При підготовці матеріалу команда WorldBank також з'ясувала, що й інші світові знаменитості не приховують свого живого інтересу до астрології. Наприклад, Ширлі МакЛейн розбирається в цій сфері з 1960-х років. Актриса не обмежується порадами астрологів — вона написала кілька книг, присвячених темі внутрішніх трансформацій і переходу до нових станів свідомості. Не можна не згадати Кемерон Діас, що є постійною клієнткою однієї з найвідоміших астрологів світу — Сьюзан Міллер. Зокрема, актрису цікавить, яким буде її найближче майбутнє.

Зірка Disney Селена Гомес відкрито заявляє: "Я справжнісінький Рак , я очманіти яка чутлива! Я відчуваю все дуже глибоко, що є однією з моїх улюблених рис в самій собі. Я дуже люблю відчувати"» Ця особливість знака Зодіаку добре допомагає актрисі вжитися в різні ролі, глибоко відчути своїх героїнь. Їй вторить Ченнінг Татум, якому астрологічне додаток розповіло те ж, що він розбирав на сесії зі своїм психологом. Актор впевнений, що зірки знають про нас набагато більше, ніж ми самі!

Сподобалася стаття? Поділіться посиланням в соціальних мережах-можливо, матеріал " історії успіху знаменитостей, які користуються порадами астрологів: Бейонсе, Леді Гага, Анджеліна Джолі» виявиться корисним для ваших друзів і колег. Якщо ви знайшли помилку в тексті або хочете, щоб ми детально розкрили якесь конкретне питання по темі « історія успіху», якщо у вас є цікаві пропозиції для нашої редакції, ви завжди можете з нами зв'язатися через сторінку «Контакти» будь-яким зручним вам способом.