Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

На некоторое время отложили запуск Diablo Immortal в Китае

термін запуску Diablo Immortal в Китаї відкладається

Стало відомо про відстрочку виходу широко відомої і очікуваної Diablo Immortal на території Китаю, про що повідомили за 3 дні до офіційного запуску гри: яка причина перенесення

NetEase, гігант у світі Інтернету та відео ігор, оголосив про відстрочку широко відомої та очікуваної Diablo Immortal на території Китаю, про що повідомило джерело Reuters 20 Червня 2022 року. Це сталося за 3 дні до офіційного запуску гри, причому після того, як її офіційному аккаунту заборонили публікацію на платформі Weibo. В якості причини перенесення релізу Diablo Immortal компанія назвала необхідність в додатковому часу на проведення ряду Коригувань і усунення помилок.

NetEase та Activision Blizzard спільно працювали над Diablo Immortal, однією з найпопулярніших очікуваних ігор поточного року. Запуск продажів на території Китаю-важлива подія, що відстежується аналітиками, щоб оцінити ставлення пекінських користувачів геймерів до локального ринку відеоігор. Останній, ДО РЕЧІ, коштує 46 млрд. доларів, але роком раніше він значно постраждав від репресивних заходів, вжитих з боку регулюючих органів.

NetEase встигла отримати ліцензію китайськими регуляторами. Компанія подавала запит на схвалення демонстрації гри в лютому 2021 року. Трохи пізніше китайська влада переглянули деякі умови і ввели нові правила, на тлі чого сталася тимчасова зупинка видачі ігрових ліцензій. Гра містить множинні сцени жорстокості, усунення неіснуючих персонажів в особі демонів і відьом, а це неприємно китайським регуляторам. Проте, згідно зі статистикою NetEase, всього за тиждень до передбачуваного релізу компанія оформила запит на реєстрацію 15 мільйонів геймерів.

Ця гра вже запущена в світі 2 червня. Згідно з інформацією App Magic, перші два тижні після публікації і збуту гри, компанія NetEase заробила перші 24 млн.доларів. Китайські користувачі повинні були стати значним імпульсом для гри та її розробників, але тепер їм доведеться почекати.