Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Новая официальная подписка от Netflix

Netflix 3 листопада офіційно запускає підписку на рекламу за 7 доларів щомісяця

Раніше Netflix планував запуск підписки з підтримкою реклами лише в 2023 році, одночасно підвищивши ціни на плани без реклами, але тепер і вони залишаються недоторканими

Минулого четверга Netflix провів прес-конференцію, продемонструвавши попередній перегляд нового рівня підписки з підтримкою реклами, який так і називається «базовий з рекламою». Підписка стане доступною вже з 3 листопада в дев'яти країнах. Її вартість становить 6,99 доларів на місяць, повідомив Tech Crunch 13 жовтня 2022 року.

Примітно, що 1 листопада абсолютно новий план вперше випробують Передплатники з Канади і Мексики. 3 листопада новинка розшириться до США , кількох європейських країн, а також у Кореї та Японії. Іспанії доведеться дочекатися 10 листопада, щоб роздобути новий тарифний план потокового мовника.

Стало відомо, що у Netflix з'явився новий партнер по вимірюванню аудиторії, в ролі якого виступив Nielsen, хоча у нього негативна репутація, яка говорить, що компанія надає недостовірні дані про потокове передавання.

Компанія планує розширити список країн, для яких буде доступна дешева підписка, коли спостерігатимуть за існуючими глядачами та їх уподобаннями. І все ж без перешкод не обходиться, і вони торкнулися обмежень на ряд фільмів і шоу, які можуть виявитися недоступними в тій чи іншій країні за передплатою з підтримкою реклами. Причиною тому стали ліцензійні питання, і представники Netflix обіцяють займатися цим питанням особливо щільно, щоб виключити можливі незручності.

Позбавлена доступу функція офлайн-перегляду, тому що вона суперечить стандартам сервісів AVOD (відео за запитом з підтримкою реклами). Netflix пояснює, що тривалість реклами складе 15-30 секунд, на старих шоу і фільмах вони будуть показані до початку і під час перегляду, але новинки не будуть перериватися на рекламу.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Netflix анонсував мобільну гру за мотивами популярного шоу-конкурсу " Nailed It!».