Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Maserati GranTurismo Folgore - первый итальянский электромобиль

Maserati GranTurismo Folgore стане першим електромобілем італійського виробника

Італійський виробник автомобілів класу люкс планує електрифікувати автомобілі, на тлі чого з'являються офіційні подробиці майбутнього спортивного купе GranTurismo

Компанія Maserati опублікувала ряд подробиць щодо оновленого розкішного GranTurismo, зокрема натяки на майбутню повністю електричну версію транспортного засобу, повідомив The Verge 3 жовтня 2022 року.

У березні 2022 року Maserati представила громадськості GranTurismo Folgore. Тепер він претендує на звання першого електромобіля автовиробника. Новинка буде випущена з конвеєра раніше електричного кросовера Grecale, який також був анонсований в цьому році. Все це характеризується, як план переходу компанії до випуску електричних версій кожної моделі Maserati до 2025 року. До 2030 виробник має намір повністю перейти на збут електромобілів.

Тим часом стало відомо, що трансмісія оновленого GranTurismo Folgore оснащена трьома електродвигунами потужністю 300 кВт. Він побудований на 800-вольтової архітектурі, яка дозволяє автомобілю швидко заряджатися до 270 кВт. Maserati також випускає дві традиційні газові версії GranTurismo з двигунами V6 з подвійним турбонаддувом: Modena і його більш продуктивний аналог Trofeo.

Maserati GranTurismo Folgore

Електричного Folgore розганяється до 100 км/год.за 2,7 секунди. Максимальна швидкість становить 320 км/ч.у транспортному засобі розташувався акумуляторний блок ємністю 92,5 кВт/ч. електромобіль і його ДВС-попередник виглядають майже однаково, тільки на Folgore немає вихлопних труб.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Maserati представляє нову модель MC20 Cielo.