Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Nvidia продемонстрировала возможности новой видеокарты

Nvidia продемонструвала можливості нової відеокарти RTX 4090 і анонсувала RTX 4080

Ця продукція користується великим успіхом у Майнер, проте їм доведеться вибирати-залишитися з застарілими відеокартами або викласти кругленьку суму заради своєї справи

Nvidia представила Відеокарти серії RTX 4: флагманський 4090 за 1600 доларів і 4080 за 1200 доларів. Четверта серія значно перевершує попередника, але RTX 3 розібрали майнери, що одночасно знизило доступність карт, а те, що залишилося, коштувало занадто дорого, повідомив TechCrunch 20 вересня 2022 року.

Коли майнери негативно вплинули на попит Nvidia, цим скористалися конкуренти компанії в особі AMD , надавши потенційним клієнтам вигідні умови. Останні звучали як» більше потужності на долар", тобто були обіцяні ефективність і доступність продукції, і компанія AMD дійсно придбала приплив клієнтів. В даний час Nvidia демонструє новинки, і досить ефектно – існує велика ймовірність того, що клієнтура повернеться до виробника. Втім, AMD не відстає – компанія теж готує анонс новики.

Щоб наочно продемонструвати оновлення, що вплинули на якість зображення, включаючи трасування променів, суперсемплінг, частоту і візуальну точність кадрів, Nvidia співпрацювала з розробником ігор Valve. На прикладі популярної гри Portal від першої особи показано, як приголомшливо виглядає стара добра головоломка. Новинка включає тензорні ядра, орієнтовані на операції, пов'язані з ШІ. Графічний процесор перетворився з інструменту, який підтримує ваші ігри з високою частотою кадрів, на потужний процесор для відомих обчислювальних робочих процесів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Nvidia побоюється падіння цін на чіпи через зниження споживчого попиту.