Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Американское управление по санитарному надзору FDA

американська адміністрація FDA схвалила Daxxify, препарат проти зморшок, що конкурує з ботоксом

Виробник Daxxify заявив, що препарат зменшує зморшки (помірно або сильно) приблизно на півроку, що вдвічі довше, ніж заявлено у ботокса

Управління з контролю за продуктами та ліками (FDA) остаточно затвердило препарат Daxxify. Відтепер ботокс ризикує зійти з лідируючої позиції, оскільки нова ін'єкція проти зморшок створює йому сильну конкуренцію, повідомив The Hill 9 вересня 2022 року.

Виробник нового засобу проти зморшок, Revance Therapeutics, розповів про результати дослідження, згідно з якими препарат обіцяє діяти вдвічі довше, ніж традиційний ботокс. Виробник зазначив, що Daxxify в цілому безпечний і добре переноситься, і в клінічних випробуваннях не було зареєстровано серйозних побічних ефектів. Опитані пацієнти, які застосовували препарат, висловили "високий ступінь задоволеності".

Що ж до дослідження, то в ньому взяли участь близько 2700 пацієнтів. Через 4 тижні після першого курсу ін'єкцій у 98% випробовуваних повністю не було зморшок, або спостерігалися незначні їх прояви. Заявлено про середню тривалість ефекту препарату у вигляді 6 місяців, проте спостерігаються випадки, коли результат процедур тримався 9 місяців.

Revance не оприлюднила передбачувану вартість процедури, хоча вона рекламувала її як «значний прогрес у ін'єкціях обличчя за 30 років». Компанія обіцяє впровадити Daxxify для великих інжекторів в США з програмою раннього навчання та навчання в штаб-квартирі компанії в Нешвілі, після чого відбудеться більш широкий комерційний запуск.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що віртуальний дослідницький центр LCRI бореться з тривалим Covid-19 ЗА ПІДТРИМКИ Віталіка Бутеріна.