Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Компания Inkas анонсировала Land Rover Defender

Канадська компанія Inkas анонсувала Land Rover Defender, непробивний броньовик

Inkas ділиться новинами про проект броньованої версії позашляховика Land Rover Defender з безліччю опцій для безпеки, який може витримати кулі з автомата і вибух гранат

Land Rover Defender є одним з найнадійніших позашляховиків у світі. Цей факт не зупинив канадську компанію Inkas від того, щоб зробити транспортний засіб практично невразливим. Найменування презентувало броньовану версію Land Rover Defender, яка здатна протистояти будь-яким загрозам, включаючи обстріли і вибухи від гранат. Новину повідомив Yahoo Life 19 травня 2023 року, посилаючись на Robb Report.

Inkas спеціалізується на створенні броньованих автомобілів для VIP-клієнтів, компанія зарекомендувала себе в цій сфері і довела, що дійсно знає толк в дорожній безпеці.

Land Rover Defender характеризується як «легендарний позашляховик», прославлений завдяки міцності і високої прохідності. Inkas звернула увагу на дану модель, взявши на себе відповідальність зробити автомобіль ще сильніше і стійкіше до будь-яких загроз. Для цього транспортний засіб було обладнано спеціальним бронюванням, яке не змінює зовнішній вигляд автомобіля, але забезпечує повний захист по периметру.

Бронювання відповідає рівню CEN 1063 BR6, тобто автомобіль може витримати попадання куль з автомата калібру 7.62 мм і вибух двох гранат під днищем. Крім того, всі скла замінені на бронескло, а шини оснащені спеціальними вставками, з якими автомобіль продовжить руху навіть при проколі.

Inkas подбали про те, щоб Land Rover Defender став потужнішим. Автомобіль оснастили суперзарядженим двигуном V8 об'ємом 5 літрів, який видає 518 кінських сил і 625 Нм крутного моменту. Завдяки покращеній підвісці і гальм він добре управляється навіть на бездоріжжі.

Ціна такого автомобіля починається від 290 тисяч доларів, але може змінюватися в залежності від обраних функцій і опцій. Inkas може доставити його в будь-яку точку світу морем або повітрям.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Toyota анонсує Tacoma 2024, яка отримала кілька поліпшень і пропонується 8 версіями комплектації. А також наша редакція повідомила , що Porsche Taycan буде співпрацювати з Apple maps Ev Routing для планування поїздок на електромобілі.