Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Ряд решений в отношении NFT Market от Alibaba Cloud

Alibaba Cloud пропонує користувачам ряд рішень щодо NFT Market

Користувачі та інвестори зможуть створити надійний ринок NFT, за умови, що вони скористаються пропозиціями Alibaba Cloud з величезною кількістю послуг

Відповідно до публікації Coinquora за 9 червня 2022 року, користувачі та інвестори зможуть мати можливість створення надійного торговельного майданчика NFT, за умови, що вони скористаються пропозиціями Alibaba Cloud. Серед послуг, які обіцяють розробники, перераховані Alibaba Cloud Elastic Compute Service (ECS) і Auto Scaling.

NFT отримало широку популярність повсюдно завдяки унікальній можливості монетизувати, що називається, інтелектуальну власність. Цим охоче користуються художники, дизайнери та інші подібні творчі особистості. Рішення NFT-це сервіси, широко поширені серед згаданих осіб, і Alibaba Cloud анонсувало ринкове рішення для токенів NFT.

Одна з них має на увазі надання маркетингових каналів, призначених для залучення клієнтів за допомогою SMS. Це сприяє розсилці повідомлень і перевірочних повідомлень користувачам клієнтам по всьому світу. SMS забезпечує аутентифікацію, що гарантує своєчасну і безпечну відправку повідомлень.

Інше рішення NTF включає мережу доставки вмісту (CDN), що працює разом із балансиром навантаження сервера (SLB). Це необхідно для високої продуктивності і доставки контенту для додатків NFT повсюдно. Цікаво, що колишній балансувальник навантаження (CLB) підтримує всього 100 тис.запитів в секунду, коли як балансувальник (ALB), що надається Alibaba Cloud, підтримує до 1 млн. запитів щомиті. Використання рішень може коштувати від 1 до майже 27 тис.доларів на рік. Натомість як творці, так і власники активів можуть бути впевнені в збереженні своїх вкладень.