Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

PayPal разрешит переводить криптовалюту на внешние кошельки

PayPal дозволить своїм клієнтам переводити криптовалюту на зовнішні гаманці

У PayPal Holdings заявили, що нова функція дозволить користувачам переводити криптовалюта, в тому числі і біткоіни, на зовнішні гаманці, з вівторка вона доступна в США

CNA 8 червня 2022 року повідомила про заяву PayPal Holdings, яка дозволить своїм користувачам переводити криптовалюта, в тому числі і біткоіни , на зовнішні гаманці. Про це розповість команда міжнародного Бізнес - журналу https://worldbank.org.ua .

Повідомлення PayPal Holdings надійшло у вівторок. Таке рішення вийшло через майже два роки після відкриття Фінтех-гігантом платформи для цифрових валют.

З вівторка нова функція компанії доступна деяким Користувачам у США . У найближчі місяці функція пошириться на всіх клієнтів у США, які відповідають вимогам.

У жовтні 2020 року PayPal дозволила своїм користувачам купувати, продавати і зберігати такі криптовалюта як біткоіни, Ethereum , bitcoin cash і litecoin. Раніше у клієнтів не було можливості переміщати холдинги криптовалюта з платформи PayPal.

За інформацією компанії, користувачі просили про введення нової функції з тих пір, як компанія зробила доступною покупку і продаж криптовалют. Це рішення принесло компанії зростання її акцій на 0,3% до 87,08 доларів США.

З 2021 року до ринку криптовалюти спостерігається більший інтерес з боку інвесторів, компаній з "блакитними фішками", знаменитостей. Але ціни на криптовалюта волатильні, що не подобається тим, хто бачить в такій валюті засіб захисту від інфляції.