Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

В 2022 году цены выросли приблизительно вдвое

ціни на нафту майже досягають 2-місячного максимуму на тлі проблем з поставками

Повідомляється, що ціни на нафту досягли свого піку, 2-місячного максимуму на тлі проблем з поставками, також продовжилося систематичне збільшення цін на бензин

27 травня 2022 року Money Control повідомив, що липневі ф'ючерси марки Brent на Нафта знизилися на 9 центів і досягли 117,31 долара за барель після зростання до 118,17 долара раніше. Еталонний показник, як очікувалося, зросте на 4% на цьому тижні.

Ціни на нафту в кінці тижня тримаються близько двомісячного максимуму. Ціни на нафту компанії Brent підтримуються можливою забороною Євросоюзу на російську нафту і початком сезону повішеного попиту на бензин. Тому фірма знаходиться в кроці від найбільшого тижневого стрибка за останні місяць-півтора.

Ф'ючерси американської нафтової компанії West Texas Intermediate (WTI) впали на 18 центів (на 0,2%) і досягли 113,91 долара за барель. Але компанія очікує тижневого приросту на 0,7%.

Стівен Іннес, керуючий партнер SPI Asset Management заявив, що "багато факторів вказують на зміни на ринку, з урахуванням того, що Європейський Союз в кроці від повної заборони на енергоносії з Росії".

" очікується, що все літо в США будуть зберігатися високі ціни на нафту, у зв'язку з нестачею нафтопродуктів. Літо в США-пік продажів бензину"

Кліффорд Беннетт, головний економіст ACY Securities, заявив, що "сукупність двох факторів – втрата поставок і відмова від покупок з Росії призведе до сильного зростання цін на нафту і Газ ".

У 2022 році ціни зросли приблизно вдвічі. Шість джерел в ОПЕК + повідомили, що на засіданні ОПЕК+ 2 червня, планується дотримуватися торішньої угоди на видобутку нафти, а також збільшити липневі показники з видобутку нафти на 432 000 барелів на день.