Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Uber планирует создать роботов-достащиков

Uber планує створити роботів-достащіков, розвиває нові і підтримує старі функції для зручності клієнтів

Стало відомо, що власники компанії Uber заявили про зростаючі обороти в розробках нововведень, розробники системи планують тестувати роботів-доставщиків, а також удосконалювати функцію голосових команд Google

Власники компанії Uber заявили про зростаючі обороти в розробках нововведень. Ведені серйозними цілями, керовані думкою про те, що люди можуть отримати все, що захочуть в будь-який час і в будь-якому місці, розробники системи планують тестувати роботів-доставщиков, удосконалювати функцію голосових команд Google та ін.

Які вдосконалення чекають споживачів

Компанія Uber, вперше організована в Сан-Франциско, оголосила про наміри вдосконалити платформу. Частково це потрібно заради стабілізації непростих економічних умов. Власники компанії і самі стикаються з сезоном ускладненого і напруженого процесу перевезень і подорожей, тому вони перейнялися тим, щоб полегшити це явище.

«життя в умовах пандемії сьогодні, у 2022 році, виглядає, як щось малознайоме, що різко відрізняється від допандемічного», — 16 травня поділився своїми думками офіційний представник Uber Дара Хосровшахі. Він звернув увагу на те, що найближчим часом, звільнившись від кайданів самоізоляції, люди по всьому світу будуть проводити великі урочисті заходи, подорожувати в інші країни. Це послужило приводом для того, щоб задуматися про нововведення, які б полегшили постпандемічне життя.

Новий інструментарій, який презентують розробники Uber, допоможе потенційним користувачам програми попрямувати туди, куди вони захочуть, а також отримати те, що вони бажають, прямо до порогу свого будинку. Дара Хосрофшахі також зазначив, що Uber покликаний полегшити людям вихід зі звичок, вироблених в період пандемії.

Власники платформи займаються вивченням автономних електричних роботів-доставників, поки що в рамках Лос-Анджелеса. Планується, що « роботи » будуть доставляти замовлення від місцевих продавців до клієнтів в околицях. Правда, таких серйозних нововведень доведеться ще почекати, проте боти-постачальники можуть повноцінно працювати на території Північної Америки і Європи приблизно до 2030 року. Робота "перевізника" буде здійснюватися на електриці.

Uber повідав про те, що компанія планує об'єднати різнобічні послуги, пов'язані з доставкою та перевезенням. Водії матимуть можливість користуватися додатком у різних громадських місцях. Це і спортивні стадіони, і аеропорти, Ресторани і т. п. У Додатки буде розширений функціонал, який дозволить людям синхронізувати програму з календарем, голосовими командами, GPS та ін.Не варто забувати про UberEats, що отримала широке визнання і процвітання під час пандемії. Додаток також працює у вантажоперевізників, надаючи далекобійникам детальну інформацію про вантаж.

Заключні слова від власників компанії

Офіційні представники Uber звернулися до своїх клієнтів по всьому світу. Вони оголосили про готовність стабільного впровадження інновацій, щоб задовольнити постійно мінливі потреби потенційних клієнтів у світі, що постійно змінюється. Новий набір продуктів і послуг допоможуть людям безпечно відправитися куди завгодно, отримати що завгодно, і вся інформація про процеси роботи Uber буде у користувачів, як на долоні.

«ми переосмислюємо, як рухається світ, на краще. Рух-це наша сила. Це те, що піднімає нас з ліжка щоранку. Це підштовхує нас до постійного переосмислення того, як ми можемо розвиватися і рухатися далі», урочисто заявили власники компанії, опублікувавши звернення до клієнтів на своєму сайті.