Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

WhatsApp разработал приложение для компьютеров

WhatsApp розробив додаток для комп'ютерів на базі Windows

Новини: абсолютно новий додаток WhatsApp для Windows вже доступний для завантаження. Вже існує в бета-версії. Завантажити софт можна буде безкоштовно

За повідомленнями представників корпорації Meta , вже найближчим часом користувачам популярного месенджера WhatsApp стане доступним новий додаток для ПК та ноутбуків. 

В рамках глобальних змін, які торкнулися абсолютно всі продукти і сервіси компанії Meta (раніше Facebook ), випущено принципово новий десктопний додаток WhatsApp. Безумовно, багато людей вже давно використовують месенджер на комп'ютері, однак, якщо раніше мова йшла про мобільний софт, яке встановлювалося на ПК, або про отримання повідомлень в особистому кабінеті на офіційному сайті Вотсапп, то зараз розробники планують створити повноцінну комп'ютерну програму. 

Скріншоти і малюнки, що дозволяють отримати уявлення про те, як буде виглядати новий додаток, яким буде його інтерфейс і функціонал, в кінці поточного тижня були опубліковані Aggiornamenti Lumia.

За словами інсайдерів, додаток WhatsApp UWP наразі вже існує в бета-версії для Windows 10 та Windows 11. Очікується, що пізніше компанія випустить ПЗ і для macOS, однак, про конкретні терміни сьогодні немає ніякої інформації. 

приложение WhatsApp для компьютеров

Зовні десктопний месенджер схожий на Skype , відмінності в інтерфейсі полягатимуть в окремих елементах дизайну і вже традиційним для Вотсаппа зеленим кольором чатів. Так само як в мобільному Софті всі налаштування будуть згруповані за кількома категоріями: загальні, чати, Повідомлення, обліковий запис, сховище і довідка. 

Цікавим моментом є додавання в додаток можливості для створення в чатах креативних написів і малюнків. Отримувати повідомлення про нові повідомлення і дзвінки можна буде в приватному режимі, навіть при закритій програмі. 

Як відзначають користувачі, які вже встигли ознайомитися з бета-версією месенджера, по вийшло не тільки стильним і функціональним, але і красивим зовні. Завдяки новому програмному рішенню користувачі, які активно спілкуються з рідними, близькими і колегами через WhatsApp, отримають можливість залишатися на зв'язку незалежно від того, включений у них смартфон і де він знаходиться в поточний момент. 

Завантажити софт можна буде абсолютно безкоштовно в магазині додатків Microsoft для Windows. Але через те, що сьогодні програма поки ще знаходиться на етапі бета-тестування деякі функції можуть бути недоступні або працювати з помилками.