Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Самые популярные маркетплейсы в США

названі кращі маркетплейси США, лідируючі на ринку електронної торгівлі

Ми підготували для вас список кращих маркетплейсів США, які лідирують на ринку електронної торгівлі. Огляд найбільших торгових інтернет-майданчиків в Сполучених Штатах Америки

Світова пандемія коронавірусної інфекції підстьобнула розвиток електронної комерції. За підсумками 2020-2021 рр.обсяг прибутку багатьох маркетплейсів виявився рекордним за останні десять років. За оцінками експертів, найуспішнішими виявилися  Amazon Walmart , Etsy та Target, при цьому кожен ринок мав свої причини зростання продажів та збільшення частки ринку. Огляд роботи маркетплейсів від Lindeal.com може бути корисним не тільки тим, що розкриває сухі показники валових продажів, але і розглядає велику кількість інших моментів і специфічних особливостей найбільших торгових платформ, що функціонують сьогодні в Інтернеті.

Список кращих маркетплейсів США , які лідирують на ринку електронної торгівлі:

 • Amazon
 • Walmart
 • EBay
 • Target
 • NewEgg
 • Bonanza
 • BestBuy
 • Etsy
 • Wish
 • Cratejoy
 • Houzz
 • Jet
 • Reverb
 • Wayfair
 • EBid

Ми створили цей рейтинг, щоб ви в одному місці отримали всю актуальну інформацію по найперспективнішим маркетплейсам Америки. Користь цієї статті очевидна: перед вами список майданчиків електронної комерції, на яких дійсно варто запустити свій бізнес у 2022 році. Інформація стане в нагоді і початківцям селлерам, і досвідченим продавцям, і професіоналам — менеджерам, аналітикам маркетплейсів. Збережіть наш матеріал, щоб бути в курсі актуальної ситуації з платформами E-commerce в США. При його створенні ми користувалися перевіреною інформацією офіційних сайтів Amazon, Etsy, Walmart, eBay, Target та ін.

Amazon

Список лучших маркетплейсов США: Amazon

Amazon (Amazon.com, Inc.– - найбільша американська компанія на ринку електронної комерції та публічно-хмарних обчислень. Штаб-квартира корпорації знаходиться в Сіетлі. Свою діяльність починала в 1994 році Джеффом Безосом в якості Інтернет - магазину з продажу книг. Пізніше в асортимент реалізованих товарів були додані MP3, Відео, ігри, програмне забезпечення , Електроніка, іграшки, одяг, ювелірні вироби та меблі.

Сьогодні Amazon крім кінцевого покупця, який є основним споживачем платформи, обслуговує розробників ПЗ, продавців, творців контенту, промислові та виробничі підприємства. У власності компанії також є видавничий підрозділ Amazon Publishing і кіностудія Amazon Studios. Компанія виробляє побутову електроніку: Планшети Amazon Fire, Електронні книги Kindle,» розумні " динаміки Echo. Є одним з основних постачальників послуг в секторі хмарних обчислень Amazon Web Services.

Торгові майданчики Амазон діють в п'ятнадцятих країнах світу. Корпорація також управляє торговою платформою для підприємців Amazon Business. За підсумками 2020 року на Amazon було продано товарів на загальну суму в 295 мільярдів доларів, при цьому продажі компанії в ролі роздрібного продавця перевищили 180 мільярдів доларів. За оцінками експертів у 2020-2021 рр. фінансовому році валовий обсяг продажів корпорації знаходиться на рівні 475 мільярдів доларів.

Незважаючи на бум продажів під час пандемії кількість продавців, які реалізують свої товари через маркетплейс, змінилося несильно. Невідповідність між пропозицією і попитом платформа заповнила за рахунок збільшення частки існуючих продавців. 

Walmart

Список лучших маркетплейсов США: Walmart

Walmart, Inc. - компанія, що управляє однією з найбільших у світі оптово-роздрібною торговельною мережею, яка працює під однойменним брендом. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Бентонвіллі, штату Арканзас. Основними регіонами діяльності крім США, є-Мексика, Південна Америка, Канада , ПАР, Японія і Китай .

З 2003 року компанія займає лідируючі позиції в списку найбільших торгових брендів Fortune 500 (за винятком 2006 і 2009 року). Також вона регулярно займає перші рядки в світовому рейтингу Global Powers of Retailing, який щорічно складається аналітиками Deloitte. Згідно з оцінками експертів на Walmart припадає близько 10% від загального прибутку учасників ТОП-250.

Сторонніх продавців онлайн-майданчик почала приймати в 2016 році. Згідно з умовами партнерських угод вони можуть розміщувати свої товари в каталозі платформи абсолютно безкоштовно. Так за підсумками 2017 року стороннім продавцям вдалося реалізувати через маркетплейс 50 мільйонів одиниць товарів.

Результати 2021 фінансового року компанії виявилися досить неоднозначними. З одного боку, їй вдалося істотно перевершити прогнози по виручці, з іншого боку прибуток виявився набагато нижче очікуваного. Причина цього криється в збоях з поставками. Щоб не залишитися в найвідповідальніший момент з порожніми полицями, корпорації довелося грунтовно витратитися, щоб зафрахтувати власні суди. Крім того, щоб зберегти штат кваліфікованих фахівців Walmart збільшила заробітну плату співробітників, що займаються складськими запасами і цифровими технологіями.

Незважаючи на певні складнощі і високий рівень інфляції, Walmart планує і далі зберігати імідж недорогого магазину, який не перекладає свої витрати на покупців. Така політика закономірно привертає до маркетплейсу увагу покупців, що дозволяє його керівництву розраховувати на збільшення кількості поставок до 1,5 мільйонів на тиждень у 2022 році. 

EBay

Список лучших маркетплейсов США: eBay

EBay – це основний глобальний конкурент Amazon. У корпорації є власні сайти в 24 країнах світу від США і Канади до В'єтнаму, Таїланду і Сінгапуру. Основний напрямок її діяльності-НАДАННЯ ПОСЛУГ з проведення інтернет-аукціонів. eBay входить в число найбільших американських компаній за показником ринкової капіталізації. Кількість активних користувачів її сайту перевищує 159 мільйонів.

Основні фінансові показники eBay:

 • За результатами 2021 року фінансового року виручка зросла на 14%, досягнувши 2,66 мільярдів чоловік.
 • Кількість активних клієнтів навпаки знизилася на 2%, до 159 мільйонів чоловік.
 • Загальні продажі впали до 22,1 мільярдів доларів - на 7% , в порівнянні з 2019 роком.

Найбільше зростання продажів припало на другий квартал 2020 рік. В цілому загальний обсяг товарообігу онлайн-платформи склав 100 мільярдів доларів, що на 16,9% вище 2019 року. З початку пандемії і масових обмежень американські покупці заново відкрили для себе eBay, при цьому кількість товарів і компаній, які продають їх, істотно не збільшилася.

В даний час, eBay розглядається в якості ефективного і зручного в усіх відношеннях каналу продажів, який доступний користувачам практично з усіх країн світу. покупці можуть купувати не тільки продукти, доступні на міжнародному або національному рівні, а й речі, реалізовані місцевими продавцями. Зареєструвати особистий аккаунт для покупки – продажу самих різних товарів може абсолютно будь-яка людина, при цьому абсолютно безкоштовно. При продажу речей користувачі оплачують лістингові збори, розмір яких залежить від ціни угоди.

Target

Список лучших маркетплейсов США: Target

Target-це американська компанія, яка управляє мережею роздрібної торгівлі під марками Target і SuperTarget. На сьогоднішній день вона є найбільшим за обсягом продажів американським рітейлером і другим дискаунтером після Walmart. Штаб-квартира корпорації знаходиться в місті Міннеаполіс, штат Міннесота.

Target Corporation веде свою історію з 1902 року, з відкриття лавки Dayton Dry Goods, що спеціалізується на продажу галантерейних товарів. Перша торгова точка під маркою Target відкрила свої двері в Міннесоті, в 1962 році. В офлайнових магазинах і на онлайн – платформі компанія реалізує переважно продукти харчування.

Фінансовий звіт за 2020-2021 роки Таргет опублікував у травні 2021 року. Згідно з ним виручка компанії склала 24,20 мільярдів доларів, що вище на 23,4% в порівнянні з попереднім роком. Операційний прибуток виріс на 407%, досягнувши 2374 мільйона доларів, зростання чистого прибутку склав 640% - 2097 мільйонів доларів.

Власний маркетплейс Target запустила лише в лютому 2019 року. Спочатку майданчик використовувався для продажу 60 тисяч товарів 30-мА продавцями. За два роки з моменту запуску платформи кількість продавців збільшилася до 255 продавців, а каталог товарів збільшився до 165 тисяч найменувань. В цілому, незважаючи на досить вражаючі результати інтернет – магазин Таргет досі сприймається в бізнес – співтоваристві, як експериментальний майданчик.

Одним з головних відмінностей маркетплейса є той факт, що торгувати на платформі можуть тільки запрошені самою компанією бренди і продавці, тоді як велика частина конкурентів Target є відкритими для співпраці платформами. 

NewEgg

Список лучших маркетплейсов США: NewEgg

Newegg – це провідний інтернет – магазин в Північній Америці, що спеціалізується на продажах комп'ютерної техніки, побутової електроніки, програмного забезпечення. У каталог реалізованих товарів також входять такі категорії, як товари для дому, одяг, ювелірні прикраси та вироби декоративно-прикладного мистецтва. Сьогодні маркетплейс обслуговує покупців не тільки з США, але і Європи, Південної Америки, Близького Сходу і Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Ринок був запущений в 2010 році. Вже в перший рік свого існування Newegg зуміла заробити більше 2,5 мільйонів доларів. До особливостей компанії експерти відносять:

 • Newegg – це один з найпопулярніших IT-магазинів США.
 • У 2020 році магазин увійшов до двадцятки найкращих інтернет – магазинів Північної Америки.
 • Кількість зареєстрованих користувачів перевищує 36 мільйонів людей.
 • Більше 41 мільйона лістингів, які охоплюють 790 товарних категорій з 35 галузей промисловості.
 • Близько 4 мільйонів відгуків про товари.
 • Щомісяця сайт NewEgg відвідує понад 25 мільйонів людей.

У 2020-2021 рр. компанія, також як і багато інших світових маркетплейси , зуміла істотно підвищити обсяг продажів. Найбільшою популярністю серед покупців в порівнянні з аналогічним періодом минулого року користуються: Побутова електроніка, Канцелярські товари, аксесуари та запчастини для автомобілів, товари для краси і здоров'я.

Продавці Newegg допускаються на майданчик через спеціальну систему запрошень. З моменту свого заснування маркетплейс отримав величезну кількість почесних нагород і премій, однією з останніх стало 5 місце в списку кращих інтернет-магазинів Newsweek за 2020 рік в категорії побутової електроніки.

Bonanza

Список лучших маркетплейсов США: Bonanza

Bonanza – це маркетплейс, за допомогою якого користувачі можуть продавати абсолютно все, починаючи від електроніки і закінчуючи антикваріатом. В цілому Бонанза схожа з eBay, при цьому торгова площадка воліє фокусуватися на унікальних предметах. За словами представників платформи, в її каталозі можна знайти практично будь-які типи товарів, в тому числі ті, які ви зможете знайти тільки на вуличних ярмарках.

Сьогодні на Bonanza розміщено близько 20 мільйонів найменувань товарів, більш ніж від 40 тисяч продавців. Згідно з даними статистики:

 • Щомісяця сайт маркетплейса відвідує понад 5 мільйонів чоловік, що становить близько 150 тисяч унікальних відвідувань на добу.
 • Клієнтська база компанії формується переважно з американців, при цьому 25% трафіку йде з-за кордону. В даний час покупки в цьому інтернет – магазині здійснюють жителі 200 країн світу.
 • У 2020 році, на думку більш, ніж 12 тисяч продавців Bonanza був визнаний кращим місцем для онлайн – продажів.
 • Журнал Entrepreneur назвав Bonanza «найкращою підприємницькою компанією Америки.

Важливою перевагою платформи Bonanza є її широкий функціонал. Вона дозволяє продавцям створювати власний web-сайт електронної комерції всього лише одним кліком. Своєю місією компанія називає допомогу підприємцям, які бажають побудувати прибутковий бізнес у сфері електронної комерції. На відміну від конкурентів на Бонанза діють наднизькі збори, які починаються з позначки в 3,5% за кожен продаж. Якщо продукт виявиться нерентабельним підприємцям можна не турбуватися про додаткові внески – він зберігається в каталозі абсолютно безкоштовно до тих пір, поки сам продавець не зважиться зняти його з продажу. Платежі можна приймати не тільки через кредитку або  PayPal , але також за допомогою Amazon Checkouts.

BestBuy

Список лучших маркетплейсов США: BestBuy

Best Buy — це ще одна американська компанія, що займається продажем побутової електроніки та супутніх аксесуарів. Займає лідируючі позиції в рейтингу Fortune 1000. Рітейлер займає близько 17% ринку США і Канади. Спочатку торгова мережа називалася Sound Of Music, свою сьогоднішню назву вона отримала в 1983 році. У її розпорядженні 1500 магазинів, які працюють не тільки в Північній Америці, але і в Китаї. У найближчому майбутньому компанія планує збільшити кількість торгових точок до 1800.

Каталог Best Buy включає побутову техніку, комп'ютери, відеоігри, Смартфони, програмне забезпечення. Covid-19 вніс серйозні зміни в купівельну модель поведінки клієнтів, підкресливши важливість багатоканальної бізнес-стратегії компанії. У першій половині 2020 року їй вдалося оперативно перейти на цифрові канали продажів, які за підсумками року зросли майже в 2,5 рази, досягнувши 18,674 мільярдів доларів.

Сьогодні Best Buy здійснює управління не тільки роздрібним магазином і онлайн – платформою, а й власним колл-центром. Крім продукції сторонніх виробників, компанія випускає товари під такими торговими марками, як Best Buy, Magnolia Audio Video, Geek Squad, Future Shop і Pacific Sales. Крім іншого маркетплейс тісно співпрацює з  Apple  Inc. Так в наземних торгових точках Корпорації діє понад 600 « Apple Shop " - міні-маркетів з повним асортиментом продукції Apple .

Одним з найважливіших переваг маркетплейса BestBuy є використання унікальної бізнес – моделі, максимально орієнтованої на покупців. З цієї причини, торговий майданчик регулярно проводить рекламні акції, організовує спеціальні пропозиції, спрямовані на певну цільову аудиторію – наприклад, на геймерів, комп'ютерних ентузіастів або батьків школярів.

Etsy

Список лучших маркетплейсов США: Etsy

Etsy-це web-сайт електронної комерції, який виступає в ролі посередника між покупцями і художниками, скульпторами, ремісниками, що займаються виготовленням унікальних товарів ручної роботи. Важливою особливістю маркетплейсу стало використання бізнес-моделі продажів, в якій і продавці і покупці є фізичними особами.

Електронний каталог маркетплейсу включає велику кількість товарних категорій: художні вироби, ювелірні прикраси, ексклюзивний одяг і взуття, фотографія, косметика, іграшки, продукти харчування та багато інших аксесуарів. Користувачі Сайту також продають різноманітні інструменти і матеріали для ручної роботи (Бісер, пряжа і т.д.). Важливою вимогою до старовинних товарів є їх вік понад 20 років.

Кожен продавець, який зареєструвався на торговому майданчику, отримує персональну «лавку», де він може виставляти свої товари. За кожен лот користувачі платять комісійні в розмірі 0,20 доларів США.

В даний час кількість покупців Etsy досягає 50 мільйонів людей. Як і у випадку з іншими маркетплейсами, платформа зуміла серйозно збільшити продажі під час пандемії. Зокрема, це стало можливим завдяки розширенню в 2020 році списку продавців на 1,9 мільйона чоловік. В середньому в місяць на майданчику додається 200 нових продавців, що практично в два рази перевищує аналогічний показник 2018-2019 рр.

Помітне зростання спостерігається і у випадку з товарним асортиментом, всього за дванадцять місяців каталог збільшився відразу на 20 мільйонів товарів. Безумовними лідерами тут стали такі категорії, як: "ювелірні вироби«," Мистецтво і колекціонування», «будинок і побут».

Wish

Список лучших маркетплейсов США: Wish

Wish – це глобальний маркетплейс, який об'єднує кілька сотень мільйонів покупців і продавців з усього світу. Платформа є шостою за обсягом продажів компанією на американському ринку електронної комерції, цільова аудиторія якої становить 500 мільйонів чоловік.

Ринок був заснований в 2011 році, інженером  Google , Пітером Скульчевським та інженером Yahoo, Денні Чжаном. Згідно з даними статистики щодня сайт Wish відвідує більше п'яти мільйонів унікальних клієнтів, які розміщують близько 1,5 мільйонів замовлень.

Велика частина продавців компанії базується в Китаї, який в свою чергу є основним світовим експортером товарів в самих різних категоріях. При цьому продукція китайських виробників відрізняється гарною якістю і конкурентоспроможними цінами. Однак, з початком пандемії Wish вирішила змінити звичну політику і націлилася на розширення співпраці із зарубіжними продавцями. Так за підсумками 2020 року кількість підприємців з Північної та Латинської Америки, Європи, які торгують на платформі, зросла на 234 %, в порівнянні з 2019 роком.

Найбільше зростання виручки Wish припало на другий квартал 2020 року, тоді як в третьому кварталі експерти відзначають уповільнення. Цю тенденцію керівництво компанії пояснило серйозними збоями в ланцюжках поставок, які негативно вплинули на терміни доставки замовлень кінцевим споживачам. Так, наприклад, середній час "доставки до дверей" у США у другому кварталі 2020 року збільшився до 60 днів. Ситуацію вдалося виправити лише до кінця 2020-початку 2021 року. Сьогодні термін доставки замовлень з сайту Wish в Америці становить 22 дні.

Cratejoy

Список лучших маркетплейсов США: Cratejoy

Cratejoy – це зручна платформа, заснована в 2013 році. Основним напрямком діяльності сервісу є продаж продукції для здоров'я і краси, ігри, книги, солодощі, відомі у всьому світі напої, приладдя для малювання, творчості та ремесла. Головною відмінністю ресурсу є те, що він спеціалізується на продажах за передплатою. У каталозі представлені коробки на певну тематику. Після оформлення підписки за певну ціну користувачі зможуть отримувати бокси щомісяця.

За оцінками експертів, більше 80% продавців, що розміщують свої товари на сайті Cratejoy, розглядають цей майданчик в якості ефективного каналу продажів. Покупці, які переглядають коробки, не знають точно, які саме речі вони зможуть отримати за передплатою. При цьому, як відзначають покупці, в деяких боксах зустрічаються вельми цікаві та оригінальні товари. У третьому кварталі 2021 року сайт продає в середньому 30 тисяч підписок на місяць, при цьому кількість щомісячних відвідувань досягає 3-х мільйонів.

Користувачам Cratejoy доступні наступні переваги:

 • Настроювані знижки. Так, наприклад, для залучення уваги нових клієнтів продавці маркетплейсу можуть надавати додаткові знижки для клієнтів, готових внести передоплату за тривалу підписку.
 • Величезна кількість маркетингових варіантів. Масові і персональні розсилки повідомлень і повідомлень, купони, реферальні програми, інтеграція з соціальними мережами - це лише невеликий перелік маркетингових інструментів, доступних продавцям торгової платформи.

Після реєстрації та оплати доступу до функціоналу Cratejoy ( $39 на місяць) підприємці отримують шанс стати повноправними учасниками міжнародного торгового співтовариства.

Houzz

Список лучших маркетплейсов США: Houzz

Houzz – це маркетплейс, основною спеціалізацією якого є продаж предметів інтер'єру, дизайну, архітектури і т.д. на його сайті представлені великі каталоги сучасних рішень для кухні, вітальні, спальні, ванної, ландшафтного дизайну.

Онлайн платформа доступна користувачам з США, Великобританії, Австралії, Японії, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії та Росії. В даний час кількість щомісячних відвідувачів сайту Houzz досягає 35 мільйонів чоловік в місяць, включаючи дизайнерів, архітекторів і підрядників.

Для залучення уваги користувачів маркетплейс активно використовує новітні технології, реалізує сміливі проекти та ідеї. Зокрема, для планування процесу ремонту і складання кошторису на платформі Houzz представлений інтерактивний інструмент Real Cost Finder. З його допомогою покупці можуть підібрати як недорогі меблі, так і варіанти для тих, чий бюджет не обмежений.

Кілька років тому компанія представила мобільний додаток iOS і Android , що дозволяє віртуально розміщувати товари, куплені на сайті Houzz у себе в будинку. Користувачам доступно понад півмільйона речей, призначених для оформлення приміщень різного призначення – житлових, торгових, офісних.

Сьогодні на сайті компанії можна підбирати і купувати будівельні матеріали і предмети інтер'єру, пропонувати свої послуги і шукати фахівців (дизайнерів, архітекторів, ремонтні бригади), спілкуватися на форумі, переглядати фотографії і читати тематичні статті. По суті, Houzz являє собою багатовимірний віртуальний простір, в якому є абсолютно все для облаштування вашого будинку.

Jet

Список лучших маркетплейсов США: Jet

Jet – це інтернет – ринок, який обслуговує американських покупців з 2015 року. Компанія має постійно зростаючу клієнтську базу, яка щомісяця поповнюється більш, ніж 400 тисячами користувачів. На платформі працює понад 2400 продавців.

Маркетплейс використовує унікальні алгоритми, які дозволяють змінювати ціни в режимі реального часу, в залежності від комбінації лотів, доданих в кошик покупця.

Ще однією особливістю компанії є вдосконалений підхід до підбору постачальників. При цьому, на Jet можна продавати лише продукцію власного виробництва. Це означає, що продавцям, які є звичайними перекупниками, доступ до майданчика замовлений.

Сьогодні, за оцінками аналітиків Jet є однією з найбільш швидко зростаючих ecommerce-компаній на американському ринку. Популярності платформи чимало сприяло її об'єднання з Walmart. Злиття дозволило маркетплейсам врівноважити один одного, запропонувавши своїм клієнтам принципово нові способи обслуговування кінцевого споживача.

У 2020-2021 рр.Jet займався активним вдосконаленням свого сайту, який позиціонується компанією, як «місце для здійснення міських покупок», при цьому особлива увага приділялася розширенню асортименту і кількості постачальників, впровадженню нових стандартів доставки замовлень.

Reverb

Список лучших маркетплейсов США: Reverb

Reverb – це спеціалізований онлайн – майданчик, за допомогою якого музиканти з усього світу можуть купити або продати нове, вживане, вінтажне музичне обладнання, інструменти та супутні аксесуари. Завдяки старанням керівництва маркетплейса, платформа вже давно переросла рівень звичайного інтернет-магазину, перетворившись в активну спільноту творчих і захоплених музикою людей.

На сайті Reverb розміщено понад півмільйона оголошень про продаж синтезаторів, барабанів, акустичних, електричних і бас гітар, студійного та оркестрового обладнання, програмного забезпечення для створення оригінальних музичних композицій. Щоб допомогти своїм користувачам визначити об'єктивну ринкову вартість товару компанія надає послуги віртуального гіда за цінами.

Особливостями Reverb є:

 • Чітка тематична спрямованість – на сайті торгової платформи покупці з США, Канади та країн Європи можуть придбати практично будь-яке обладнання та аксесуари на вигідних для себе умовах.
 • Величезний асортимент – в каталозі маркетплейса представлено значну різноманітність товарів, від вінтажних синтезаторів до рідкісних гітар і колекційних скрипок.
 • У Reverb працює професійна команда фахівців, готова прийти на допомогу своїм користувачам. Експерти компанії готові не тільки підказати оптимальну вартість лота, а й розкажуть, як оформити угоду відповідно до законодавства.
 • Професійна спільнота музикантів – за роки роботи платформа стала своєрідним «віртуальним» домом для музикантів, композиторів, продавців і покупців музичних інструментів з усього світу.

Згідно з даними статистики кількість зареєстрованих користувачів Reverb становить - 1 млн.

Wayfair

Список лучших маркетплейсов США: Wayfair

Wayfair – це популярний в США інтернет – магазин, що реалізує товари для дому, цільової аудиторії покупців, що налічує понад 36 мільйонів чоловік. В асортименті маркетплейса представлений близько десяти мільйонів найменувань предметів інтер'єру від декількох тисяч перевірених постачальників.

Компанія була заснована в 2002 році. Спочатку вона називалася CSN Stores, однак, через кілька років змінила назву на Wayfair. Штаб-квартира знаходиться в Бостоні, штат Массачусетс. У розпорядженні платформи більше 12 мільйонів квадратних футів складських площ, розташованих не тільки в Північній Америці, але і в Європі.

Окрім основного сайту Wayfair, корпорація управляє ще чотирма майданчиками, що спеціалізуються на роздрібних продажах: Perigold, AllModern, Joss & Main, Birch Lane. За обсягом продажів корпорація займає 33 місце в списку провідних онлайн-рітейлерів США.

У бізнес-моделі корпорації вона виступає в ролі каналу виконання:

 • Після надходження замовлення на той чи інший товар магазин викуповує його у партнерів.
 • Партнери Wayfair збирають замовлення і відправляють його на склад компанії.
 • Співробітники складських комплексів Wayfair перевіряють і упаковують замовлення, направляючи його покупцеві.

З початком пандемії маркетплейс зіткнувся з серйозними труднощами, в тому числі пов'язаними зі зривом термінів поставки товарів. Більше того, у першому кварталі 2020 року йому довелося звільнити 550 співробітників – 3% від загальної кількості персоналу. В цілому, в 2020-2021 рр.платформа показує досить змішані фінансові результати. Так, наприклад, незважаючи на зниження виручки в третьому кварталі 2021 року відразу на 10,4% (до 3,9 мільярдів доларів), загальний обсяг продажів і ряд інших показників Wayfair стабільне зростання, що вельми позитивно розцінюється експертами.

EBid

Список лучших маркетплейсов США: eBid

EBid – це аукціонний інтернет – ресурс більш, ніж з 2-х мільйонної користувальницької аудиторією. Своїм клієнтам майданчик пропонує безкоштовну реєстрацію і Багатомовний інтерфейс. Асортимент товарів, які продаються і купуються на eBid, неймовірно широкий, причому часом тут виставляються на торги несподівані і навіть дивні речі, в таких категоріях, як: «Wholesale Large lots», «Sport Memorabilia», Spiritual and Metaphysical» і т. д.

Спеціально для нових користувачів на інтернет – майданчику діє великий розділ за допомогою, в якому можна знайти відповіді практично на будь-які питання, що стосуються продажу речей з молотка.

Чим eBid відрізняється від eBay?Перш за все, тим що eBid є більш дешевою майданчиком в порівнянні з eBay, при цьому за рахунок меншого трафіку, продавці і покупці перевіряються Службою безпеки магазину більш строго.

Таким чином, eBid може стати оптимальним варіантом для тих, хто не хоче платити комісію за кожен лот (як на eBay) і шукає перспективну платформу для продажу різноманітних товарів. Тут безумовно є потенціал, але щоб підняти свій магазин з нуля доведеться витратити масу часу і сил.

Підводячи підсумки

В даний час найбільш стрімко розвивається торгового майданчика США і світу експерти називають Etsy і її онлайн – ринок унікальних дизайнерських виробів і товарів ручної роботи. На другому місці, як не дивно знаходиться найбільший рітейлер Північної Америки-Walmart, який з повним правом може претендувати на світове панування. Також команда https://worldbank.org.ua встановила, що Amazon в цьому списку тільки третій. Але це тільки за швидкістю зростання. За масштабами бізнесу, виручці, кількості продавців і за багатьма іншими показниками Амазон залишається найбільшим маркетплейсом в світі.

Сподобалася стаття? Поділіться посиланням в соціальних мережах-можливо, матеріал " названі кращі маркетплейси США, лідируючі на ринку електронної торгівлі» виявиться корисним для ваших друзів і колег. Якщо ви знайшли помилку в тексті або хочете, щоб ми детально розкрили якесь конкретне питання по темі «маркетплейси», якщо у вас є цікаві пропозиції для нашої редакції, ви завжди можете з нами зв'язатися через сторінку «Контакти» будь–яким зручним вам способом.