Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Subaru Outback 2020-2022 получает долгожданное обновление систем мультимедиа

Subaru Outback 2020-2022 нарешті отримує довгоочікуване оновлення мультимедійних систем

Надійшли новини про те, що власникам Subaru Outback 2020-2022 року випуску стало доступно оновлення системи мультимедіа, що включає раніше недоступні функції і поліпшення

Система мультимедіа – це великий сенсорний екран на панелі приладів, який дозволяє управляти різними настройками автомобіля, слухати музику, підключати телефон і багато іншого. В автомобілях Subaru Outback 2020-2022 років випуску давно не спостерігалося оновлень систем, але тепер виробник оголосив про факт їх наявності. Цю новину повідомив Torque News 23 квітня 2023 року.

Щоб оновити систему Мультимедіа, власнику даної марки потрібно підключити транспортний засіб до Інтернету через Wi-Fi, наприклад, до домашньої мережі або запустивши відповідну роздачу з мобільного телефону. Потім потрібно зробити скачування і установку оновлення через екран мультимедіа. Оновлення займає близько 100 МБ даних, тому можна сміливо вибирати Wi-Fi без обмежень.

Що входить в оновлення:

  • По-перше, користувач отримує бездротовий Apple CarPlay для підключення iPhone до автомобіля без кабелю і використовувати навігацію, дзвінки, повідомлення та інші Додатки на великому екрані.
  • По-друге, поліпшується графіка і швидкість роботи екрану, що робить інтерфейс більш красивим і точним.
  • По-третє, власник відтепер отримує контроль над налаштуваннями клімат-контролю та іншими функціями автомобіля, щоб регулювати температуру, вентиляцію, освітлення та інші параметри за допомогою екрану або голосових команд.

Оновлення системи мультимедіа не тільки підвищує комфорт і задоволення від водіння Subaru Outback, але і розширює його можливості. Сама марка характеризується, як універсальний автомобіль, який підходить для міста і для бездоріжжя. Він має повний привід Symmetrical All-Wheel Drive (AWD), який забезпечує хороше зчеплення з дорогою в будь-яких умовах. Він також оснащений двома режимами X-Mode, які допомагають долати складні ділянки місцевості.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Subaru оголошує про нарощування виробництва нових моделей автомобілів: чого варто очікувати клієнтам. А також наша редакція повідомила , що  Ford Explorer, Hyundai і Subaru включені в список майже 400 тис.автомобілів, що підлягають відкликанню.