Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

О получении эксклюзивных прав на «Манчестер Юнайтед» говорит шейх из Катара

Шейх з Катару веде переговори про отримання ексклюзивних прав на " Манчестер Юнайтед»

Надійшли новини про те, що ведуться переговори між американською сім'єю Глейзерів, що володіє англійським ФК "Манчестер Юнайтед" , і шейхом з Катару, який хоче придбати клуб

Манчестер Юнайтед , один з найвідоміших та найуспішніших футбольних клубів у світі, може незабаром змінити власника. Катарський шейх Джасім бен Хамад Аль Тані з початку поточного року проявляє великий інтерес до того, щоб придбати ФК за 6 млрд.доларів. Стало відомо про ведення переговорів з існуючими власниками клубу в особі сім'ї Глейзерів. Новину повідомив Reuters 16 червня 2023 року.

Розглянута угода між Глейзерами та шейхом Джасімом може мати не лише спортивні, але й політичні наслідки. Катар , маленька, але дуже багата країна на Перській затоці, бере активну участь у міжнародних справах, підтримуючи різні групи та рухи в регіоні. Правда, поведінка місцевості викликає певну напругу з» сусідами", особливо з Саудівською Аравією.

І все ж Катар прагне підвищити престиж і вплив у світі за допомогою спорту. Саме тому обговорювана угода вплине на баланс сил в англійському та європейському футболі.

«Манчестер Юнайтед» характеризується не тільки в якості спортивного клубу, але і комерційного бренду, що має мільйони шанувальників повсюдно. ФК отримує великі доходи від продажу квитків, телевізійних прав, спонсорських контрактів та ін. Якщо шейх Джасім вкладе ще більше грошей в розвиток клубу, то він посилить позиції на ринку і зробить клуб конкурентоспроможніше в порівнянні з іншими, включаючи «Манчестер Сіті», «Челсі», « Реал Мадрид ». Це веде до зміни розкладу сил в англійській Прем'єр-лізі і в Лізі чемпіонів.

Шейх Джасім готовий заплатити за Манчестер Юнайтед понад 6 млрд.доларів. Це рекордна сума для футбольного клубу, і тепер ведуться обговорення того, щоб надати шейху унікальне право на переговори тільки з Глейзерами. На цьому тлі інші претенденти на покупку ФК будуть виключені.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Forbes опублікував рейтинг найприбутковіших футбольних клубів світу за підсумками 2023 року. А також наша редакція повідомила , що «Манчестер Юнайтед» націлився на Осімхена: тен Хаг готовий заплатити 125 млн.доларів за нападника.