Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Месси остается в ПСЖ

Ліонель Мессі залишається в ПСЖ на сезон 2023/24

З'явилася новина про те, що переможець чемпіонату світу Ліонель Мессі домовився з ПСЖ, щоб залишитися в клубі на додатковий сезон

Мессі, 35-річний форвард, семиразовий володар «Золотого м'яча», привів Аргентину до перемоги в чемпіонаті світу, обігравши Францію по пенальті в неділю 18 грудня. Як виявилося, ще під час чемпіонату Ліонель Мессі домігся схвалення залишитися в «ПСЖ» ще на сезон, переслідуючи певні цілі. Про цю новину повідомив Reuters 22 грудня 2022 року, посилаючись на Le Parisien.

Поки весь світ вважає Мессі найбільшим гравцем в історії футболу, він ще не готовий прийняти цей титул. Ліонель все ще відчуває необхідність конкурувати з Роналду, і для цього йому потрібно забити ще одинадцять голів у Лізі чемпіонів, щоб повалити Кріштіану з трону в рейтингу кращих бомбардирів найбільшого клубного турніру.

Таким чином, Мессі не має наміру залишати Париж, він продовжить носити кольори ПСЖ в сезоні 2023-2024. Довго вмовляти футболіста не довелося, до того ж, крім досягнення мети, він гарантує комфортне проживання своїй родині. Сам футболіст може залишатися на найвищому європейському рівні. І поки кар'єра Кріштіану Роналду наближається до заходу сонця, Мессі досяг піку, завоювавши титул чемпіона світу.

«ПСЖ» може запропонувати Ліонелю максимальні гарантії для досягнення поставленої мети, і тепер чоловік буде активно працювати над тим, щоб в п'ятий раз виграти Лігу чемпіонів. Разом з Мбаппе і Неймаром Мессі сформує саму грандіозну атаку в історії футболу.

Фактично, «ПСЖ» завжди залишався на крок попереду своїх нечисленних конкурентів. Справжнє питання Для Кампоса та» Аль-Хелаїфі " полягало в тому, як би Мессі впорався з невдачею на чемпіонаті світу та який напрямок він обрав би для своєї кар'єри. Те, як найкращий гравець світу пролетів над змаганнями, розвіяло сумніви.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Мессі виграв ЧС з футболу 2022 в Катарі: Аргентина обіграла Францію по пенальті.