Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Кражу криптовалюты Solana связали с виртуальным кошельком Slope

багатомільйонну крадіжку криптовалюти Solana пов'язали з віртуальним гаманцем Slope

Стало відомо, що розробники Solana стверджують, що "спустошення" криптогаманців пов'язано з мобільним додатком Slope: як відбулася атака поки не відомо

Початок поточного тижня ознаменувався шокуючою подією, в рамках якої " екосистему» Solana розорили. Шахраї використовували приватні ключі власників для крадіжки Solana (SOL) і USD Coin (USDC). На даний момент її представники діляться результатами розслідування, згідно з яким крадіжка здійснена з використанням Додатки віртуального гаманця Slope, повідомив The Verge 4 серпня 2022 року.

Slope Finance опублікувала заяву, в якій закликає користувачів створити «новий унікальний гаманець і перевести в нього всі активи. Однак незабаром " багато гаманців, включаючи ті, якими користуються безпосередньо співробітники Slope, також були спустошені. Однак апаратні гаманці (»холодні", не підключені до Інтернету) гаманці залишилися недоторканими.

Представники Slope не поширювалися детально про те, як відбулася фінансова атака. Сторонні ж розслідування виявили факт про передачу мобільним додатком закритих ключів користувачів в незашифрованому вигляді в рамках їх реєстрації та телеметрії. Solana опублікувала твіт, згідно з яким «подробиці того, як саме стався злом, все ще розслідуються. Однак стало очевидним, що інформація про секретний ключ була ненавмисно передана службі моніторингу додатків.

Деякі користувачі Solana, які зберігають кошти на гаманцях, якими керує сторонній Phantom, також постраждали. Phantom поклав провину за злом на поріг Slope, вважаючи, що все сталося через імпорт облікових записів у Slope.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що падіння криптовалюта зробило негативний вплив на Rolex і Patek .