Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

У людей, вакцинированных против Covid, наблюдаются одинаковые симптомы

у людей, вакцинованих проти Covid, спостерігаються однакові симптоми після зараження вірусом

Стало відомо, вакциновані проти Covid-19 скаржаться на ряд однакових симптомів у випадки зараження, це біль у горлі, головні болі і з появою омікрону список розширюється

Дані, зібрані програмою Zoe Health Study, демонструють, що втома, біль у горлі та головні болі-це не всі симптоми, з якими стикаються хворі Covid-19 після вакцинації, про це повідомив новинний портал Yahoo News 2 серпня 2022 року. Ще одним поширеним симптомом є діарея.

З січня 2022 року збільшилася кількість повідомлень про виникнення цього симптому, і частково це було обумовлено омікронним штамом коронавірусу.

Команда ZOE зауважила, що поява проблем з травленням не гарантує Covid-19. Можлива поява діареї демонструє ранній симптом прояву коронавірусу, який посилюється протягом тижня.

Команда Додатки каже, що симптом зазвичай триває від двох до трьох днів, але може тривати ще довше.

Згідно з даними, симптом все рідше виникає в міру зміни вірусу. Під час альфа-хвилі третина хворих старше 35 років повідомляли про проблеми з травленням. Під час Омікрону і Дельта з діареєю стикався тільки кожен п'ятий.

Останні дві хвилі коронавірусу з симптомом стикалися люди, які зробили дві і більше вакцини. Медичні служби кажуть, що найчастіше діарея зустрічається у дорослих людей і головне, що потрібно робити – пити більше рідини, залишатися вдома і добре відпочивати.

При виникненні високої температури, кашлі, зміні, втрати нюху або смаку, діареї та інших симптомах, здайте тест на коронавірус і обов'язково зверніться до лікаря.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Половина батьків в США відмовляється робити щеплення дітям від Covid-19.