Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Саудовская Аравия тратит миллиарды долларов на привлечение Месси и Роналду

Саудівська Аравія витрачає мільярди доларів на залучення Мессі і Роналду в рамках плану щодо поліпшення свого іміджу

Надійшли новини про те, як Саудівська Аравія намагається підвищити свою репутацію за допомогою залучення зірок західної культури, зокрема футболістів Ліонеля Мессі і Кріштіану Роналду

Саудівська Аравія не тільки залучає західних зірок до співпраці, але й увагу з усього світу тим, як вона це робить. Суть в тому, що країна всіма силами намагається підвищити власну репутацію. Наприклад, Ліонелю Мессі запропоновано 400 млн.за рік гри в саудівському клубі, що характеризується, як надзвичайно велика сума за мірками «роздутого футбольного ринку». Втім, це лише частина плану правителів нафтової держави, які вкладають мільярди в Спорт , Мистецтво і музику. Новину повідомив Bloomberg 22 травня 2023 року.

Саудівська Аравія припускає, що багатомільярдні інвестиції привернуть увагу її молодого населення, а також посприяють розвитку туристичної галузі. З іншого боку виступають критики із заявою, ніби ці зусилля спрямовані на те, щоб приховати проблеми в області прав людини.

Відомо, що відповідні фінансові рішення приймає наслідний принц Мохаммед бін Салман. Він також вкладає величезні кошти на розвиток військових можливостей Саудівської Аравії, яка має п'ятий за величиною бюджет на зброю в світі, і проводить більш гнучку дипломатичну політику, яка не раз ставила Ріяд в протиріччя з Вашингтоном.

При цьому науковий співробітник Інституту арабських держав Перської затоки у Вашингтоні зазначає, що діяльність країни характеризується, як «повна переорієнтація Королівства», коли влада намагається переконати людей у тому, що «це гостинне місце, а не загрозливе».

Обсяг витрат Саудівської Аравії змушує світову політичну та ділову еліту враховувати її інтереси. Економіка королівства була однією з найбільш швидкозростаючих в групі двадцяти в минулому році, підтримана найвищими за останнє десятиліття цінами на Нафта , і тепер вона володіє сьомим за величиною суверенним фондом у світі, інвестуючи мільярди як всередині країни, так і за кордоном.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Саудівська Аравія відправляє астронавтів на МКС в рамках приватної місії компанії Axiom Space вперше за 38 років. А також наша редакція повідомила , що Саудівська Аравія має намір залучити Ліонеля Мессі, пропонуючи йому контракт на 400 млн.доларів.