Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Стартап Metal Time собрал на Kickstarter 19 000 долларов

Стартап Metal Time з України зібрав на Kickstarter $ 19 000

Новина: український стартап Metal Time зібрав $19 000 на Kickstarter, вони виробляють Металеві конструктори. Планували зібрати спочатку 10 000 доларів

Стартап Metal Time, створений українськими розробниками, зумів зібрати на сервісі Kickstarter понад 19 тисяч доларів. За повідомленнями Ain.ua перші Набори металевих конструктів вже зроблені і готові до відправки своїм покупцям.

Metal Time Workshop – це оригінальний стартап, створений ентузіастами з України. Він спеціалізується на виготовленні рухомих конструктів з нержавіючої сталі. Набори дозволяють збирати легендарні і відомі у всьому світі транспортні засоби, всілякі механізми, промислове та будівельне обладнання. Минулого тижня засновники проекту повідомили про завершення краудфандингу фірми на онлайн-платформі Kickstarter.

Для виготовлення конструкторів розробники використовують першокласну нержавіючу сталь марки AISI 304. Вона відрізняється екологічною чистотою, хімічної та біологічної нейтральністю, що обумовлює її широке застосування в харчовій промисловості. Безпека і висока якість використовуваних матеріалів підтверджується всіма необхідними сертифікатами безпеки.

Модель самолета компании Metal Time

Велика частина моделей Metal Time відтворює Легендарні транспортні засоби, механізми, конструкції та обладнання. Так, наприклад, в асортименті проекту є точна копія підводного човна «Наутілус», Міжнародної космічної станції, океанічної нафтової платформи і т.д. всі деталі конструктора виконані таким чином, щоб їх з'єднання виконувалося виключно механічним способом. Використання клею або будь-яких інших допоміжних речовин не потрібно.

Як повідомляють представники української компанії, потрібну для реалізації їхньої ідеї суму вдалося зібрати на Kickstarter всього за одну добу. Спочатку, при проведенні краудфандінга, українська компанія планувала зібрати 10 тисяч доларів, але підсумкова сума виявилася вищою майже в 2 рази – 19 тисяч доларів.

«нашій команді вдалося знайти резонанс у серцях потенційних спонсорів. Для нас це було несподівано і дуже приємно. Завдяки їх фінансовій підтримці, ми розширимо товарний асортимент і запустимо серійне виготовлення металевих конструкторів Metal Time» - йдеться в повідомленні представників проекту.

В даний час перша партія наборів вже проведена і готова до відправки своїм покупцям, які живуть не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах світу.