Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Обновление для Android выводит из строя смартфоны

Оновлення Android виводить з ладу смартфони Xiaomi та Pixel

Новини: Оновлення Android зламало смартфони Xiaomi та Pixel. Власники телефонів поділилися про складнощі з розблокуванням і появі збоїв в розмові

З моменту презентації та виходу Android 12 минуло лише кілька днів, і користувачі вже починають скаржитися на серйозні проблеми з платформою. Інформація про це з'явилася на сайті видання gizchina.

Як відзначають журналісти, гнівні повідомлення про роботу нового андроїда власників мобільних пристроїв з'явилися на цьому тижні в соціальних мережах і на форумах Google . Більшість скарг надходять від користувачів флагманських смартфонів Pixel, які отримують усі оновлення операційної системи одними з перших. Багато покупців відзначають, що після того, як вони завантажили і встановили апдейт, час автономної роботи гаджета від одного заряду значно скоротилося, при цьому регулярно "вилітають" різні Додатки .

Деякі власники смартфонів поділилися про виникнення складнощів з функцією розблокування і появі частих збоїв під час телефонних переговорів. Помилки не вдалося виправити навіть після скидання заводських налаштувань.

Представники пошукового гіганта відзначили, що про скарги і проблеми з Андроїд 12 компанії відомо. Технічні інженери Google роблять все можливе, щоб усунути проблеми і помилки найближчим часом. Однак, користувачам все ж варто бути готовими до того, що далеко не всі додатки будуть сумісні з поточною версією мобільної ОС. Тому журналісти GizChina радять своїм читачам не поспішати з оновленням платформи, а почекати виходу більш стабільних і працездатних збірок.

Нагадаємо, що раніше також з'явилися повідомлення про те, що оновлення Android призводить до серйозних проблемами зі смартфонами Xiaomi. По суті, нова ОС блокує всі налаштування і функції апарату, перетворюючи його в «Цегла». Про це розповіли власники всіх версій Xiaomi Mi 11.