Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Новая версия MacOS для ноутбуков и компьютеров Apple будет выпущена 25 октября

Нова версія MacOS для ноутбуків та комп'ютерів Apple вийде 25 жовтня

Новини: 25 жовтня Apple випустить нову версію операційної системи MacOS для ноутбуків та комп'ютерів. Інформація з'явилася на офіційному сайті компанії

На офіційному сайті корпорації Apple з'явилася інформація про дату релізу нової операційної системи MacOS Monterey. Вона буде випущена вже на початку наступного тижня, 25 жовтня.

Нова версія платформи для комп'ютерів і ноутбуків отримала масу змін. Зокрема, розробнику вдалося значно поліпшити функціонал FaceTime-програми для здійснення відео та аудіо дзвінків. У неї була додана можливість використання SharePlay для спільного перегляду роликів або прослуховування музики, реалізована підтримка просторового звучання. Помітно зручніше стала функція синхронізації декількох пристроїв, завдяки чому користувачі гаджетів Еппл зможуть без особливих складнощів перемикатися між iPad і Mac, набирати з клавіатури комп'ютера текст на екрані ноутбука і т. д.

Разом з новою ОС розробник планує виконувати поставки оновленого браузера Safari. У порівнянні з попередньою версією він радує переробленим інтерфейсом і вельми привабливим призначеним для користувача дизайном. Ще однією особливістю MacOS Monterey стала функція Live Text, що дозволяє виконувати різні дії з текстом на картинках і фотографіях. Крім того в операційну систему був доданий режим фокусування, який вже встиг отримати величезну кількість позитивних відгуків в iOS 15.

Як відзначають експерти, на момент запуску OS функція Universal Control, що дозволяє управляти синхронізованими з ПК пристроями за допомогою комп'ютерної клавіатурою, буде недоступна. Головний конкурент Microsoft - Apple планує додати її пізніше, в перших оновленнях системи.

Нагадаємо, що реліз ОС Monterey був приурочений американським виробником до презентації оновленого MacBook Pro, що відбулася 18 жовтня. Довгоочікувана новинка буде працювати на інноваційному чіпсеті M1 Pro. Компанія Стіва Джобса планує випускати його в двох варіантах - з екранами на 14 і 16 дюймів.