Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Proxifier: что это, для чего нужно, аналоги и альтернативы

Програма Proxifier (Проксифаер): що це, для чого потрібно, як налаштувати, аналоги і альтернативи

Що таке Proxifier, де його завантажити, Як встановити і налаштувати (покрокова інструкція). Чи існують безкоштовні / платні аналоги утиліти Проксифаер, щоб працювати через проксі-сервер?

У зв'язку зі світовою обстановкою число заблокованих веб-майданчиків тільки збільшується. Але що робити простим користувачам, які в один «прекрасний» день побачили, що ресурс, необхідний для роботи або творчості, обмежив доступ для їх регіону? Спритні розробники пропонують масу рішень від браузерів з «луковичной» маршрутизацією до класичних дзеркальних сайтів, проте найпростішим і вірним способом як і раніше служить зміна проксі-адреси.

Але тут виникає проблема: якщо стандартні браузери без «танців з бубнами» дозволяють змінити налаштування проксі, то з рядом сторонніх додатків та ігор такий «фокус» не проходить. Ситуацію рятує перевірена утиліта Proxifier. Що це таке, навіщо вона потрібна, як завантажити, встановити і налаштувати програму для додавання проксі, ми https://worldbank.org.ua розповімо далі.

Proxifier: що це таке простими словами

Proxifier: что это такое простыми словами

Proxifier — корисний сервіс, що дозволяє налаштувати мережеві параметри для цілого ряду програм від відеоігор до офісних додатків. Найчастіше» Проксифаер " застосовується в якості інструменту обходу обмежень на зміну проксі-адреси.

Як стверджує офіційний сайт, «Proxifier дозволяє мережевим додаткам, які не підтримують роботу через проксі-сервери, працювати через SOCKS або HTTPS-проксі і ланцюжки». Утиліта може " працювати з будь-якими Інтернет -клієнтами, в тому числі web-оглядачами, FTP, SSH, IRC, ICQ, p2p клієнтами, video/audio».

На даний момент доступна версія 3.7 від 14 лютого 2022 для системи Windows і iOS . Користувачі можуть спробувати також бета-версію для Android .

Як це все пояснити своїми словами? Уявімо, що розробник гри поставив обмеження на зміну проксі. Тобто, користувач з країни а буде визначатися тільки як користувач з країни а: він не може змінити свою мережеву адресу на державу з, G, R або Т. але що робити, якщо постачальник гейм-продукту заблокував доступ до свого ресурсу для жителів країни а? Ситуацію врятує програма Proxifier, яка змінить в проксі-адресі локацію нашого користувача, скажімо, на країну з — І він буде продовжувати грати без проблем, як ніби реально знаходиться в державі з.

Для чого потрібен Proxifier: навіщо використовують програму

Для чего нужен Proxifier: зачем используют программу

Нерідко у користувачів виникає питання: навіщо витрачати час на скачування і установку популярного " Проксифаера», якщо в стандартній Панелі управління комп'ютера, ноутбука вже є функція зміни проксі-адреси? Причину ми вже пояснили вище: далеко не всі ігри і Додатки сторонніх розробників "підкоряються" стандартним загальним налаштуванням. Для ряду програм змінити мережеву адресу без допомоги утиліт, подібних Proxifier, просто не вийде.

Самі користувачі в коментарях називають відразу кілька причин скачування і використання даної програми:

 • Можливість додати статус "інкогніто" під час серфінгу в Інтернеті;
 • Надійний захист контактів від мережевих загроз;
 • Вільне користування іграми, що не підтримують зміну проксі-адреси в стандартних налаштуваннях комп'ютера;
 • Конфіденційність в мережі за рахунок приховування реального IP-адреси будинку;
 • Можливість контролювати статус підключення.

Більш того, в століття, коли розробники численних веб-продуктів встановлюють блокування щодо населення певних регіонів, «Проксифаер» виступає відмінним помічником для рядових користувачів і геймерів. Юзер придбав за чималу суму гру, програму, але не може їй користуватися тільки через те, що для його локації встановлено обмеження доступу. Вихід тут у зверненні до можливостей проксифікатора.

7 головних переваг Proxifier перед аналогами

7 главных преимуществ Proxifier перед аналогами

Мінус у «Проксифаера» тільки один — це платна програма. Однак тисячі користувачів по всьому світу віддають перевагу її безкоштовним аналогам-і ось чому:

 1. Доступ до налаштувань proxy-адреси в тих додатках, браузерах, месенджерах і іграх, чиї стандартні випуски не мають подібної можливості.
 2. Зберігається повна анонімність користувача: якщо зміною IP-адреси він хоче захистити себе від мережевих шахраїв, зловмисникам ніяк не вдасться обчислити його реальні особисті дані.
 3. Безпечне з'єднання між мережевими вузлами за допомогою протоколів технології тунелювання.
 4. Отримання доступу до заблокованих для частини користувачів веб-ресурсів.
 5. Використання проксі в ролі шлюзу.
 6. Опція налаштування клієнта e-mail ( Outlook , Eudora, Google , Netscape) так, щоб листи на Вашу електронну поштову скриньку надходили через сторонні сервери.
 7. Можливість зміни мережевих налаштувань як конкретно для певного браузера, ігри та програми, так і для всього комп'ютера, ноутбука відразу.

Щоб останній плюс не обернувся мінусом, фахівці радять записати «рідні» адреси мережі і стандартні порти, зберегти ці дані в надійному місці, щоб при необхідності не позбавляти себе шансу повернутися до стандартних налаштувань.

Де можна завантажити Proxifier: офіційний сайт

Где можно скачать Proxifier: официальный сайт

Якщо ви не бажаєте встановити на свій ПК або лептоп зламану версію з шкідливим кодом, то завантажувати "Проксифаер" варто з одного-єдиного джерела-офіційного сайту https://www.proxifier.com/. завантажуючи "Проксифаер" на майданчику розробника, Ви отримуєте відразу чотири безсумнівних плюса:

 1. Гарантія, що програма не має вірусів та інших неприємних «сюрпризів».
 2. Найсвіжіша і актуальна версія утиліти.
 3. Якщо у вас старенький комп'ютер або застаріла версія ОС, на оф. сайті без праці можна знайти підходящі під індивідуальні параметри ранні випуски програми. 
 4. Ви отримуєте додаток без надокучливих рекламних вставок, якими грішать безкоштовні альтернативи.

Але є і мінус: безкоштовна демо-версія офіційного Proxifier триває тільки 31 день.

Завантажити і устоновіть корисну програму можна по простій інструкції:

 1. Відкрийте в браузері офіційний сайт розробника https://www.proxifier.com/.
 2. Якщо ви хочете спробувати безкоштовну місячну версію, клікніть на значок Download Proxifier 31-day Free Trial.
 3. Для тих користувачів, які бажають відразу купити повний ліцензований варіант, потрібно натиснути на кнопку Buy Now.
 4. Дочекайтеся закінчення скачування.
 5. Знайдіть в папці завантажень інсталяційний файл «Проксіфаера» і запустіть його.
 6. Дотримуйтесь інструкцій на екрані свого комп'ютера: в основному, доведеться кілька разів натиснути «Далі» і «ОК».
 7. Після того, як утиліта буде встановлена, тапніте на ярличок Proxifier.
 8. Якщо вам важливо використання саме безкоштовного 31-денного варіанту, натисніть на «Тріал-період».
 9. Покупцям платної версії для повноцінного користування продуктом потрібно авторизуватися в Налаштуваннях утиліти.
 10. Готово, можна переходити до безпосередньої Налаштування!

Однак в мережі можна знайти чималу кількість порталів, що безкоштовно пропонують різного роду проксифікатори, включаючи Proxifier. Важливо розуміти, що в такому випадку ви отримаєте тільки зламану версію програми. Також на різних ресурсах продаються "ключі", які передбачається вводити після закінчення безкоштовного періоду для доступу до повноцінної версії. Але, як свідчать відгуки ошуканих набувачів, подібні пропозиції — обман довірливих користувачів. Справжні дійсні ключі можна купити тільки на офіційному https://www.proxifier.com/, а не у сторонніх продавців.

Як налаштувати Proxifier: покрокова інструкція

Как настроить Proxifier: пошаговая инструкция

Після того, як користувач завантажив і встановив утиліту, для її настройки слід зробити кілька простих дій:

 1. Запустіть програму подвійним кліком по іконці.
 2. У вікні, у верхньому списку меню виберіть Profile.
 3. У випадаючому меню натисніть на проксі-сервери...
 4. З'явиться нове маленьке віконце, де потрібно клікнути на Add.
 5. У розділі Server введіть» адреса «та» Порт " проксі. Наприклад, Address: 51.38.71.101, Port: 8080.
 6. Якщо ваш сервер підтримує авторизацію за логіном і паролем, то поставте галочку навпроти Enable, а нижче напишіть логін (username) і пароль (password) для доступу до проксі.
 7. Щоб протестувати проксі-сервер, натисніть нижче на Check.
 8. Якщо після перевірки з'явиться червоне попередження Testing Failed, це може означати як неправильно введені дані, так і непрацездатність проксі. Щоб усунути проблему, слід або замінити сервер, або перевірити ще раз і ввести у відповідні поля коректні IP-адреса, порт, логін і пароль.
 9. У разі, коли тестування пройшло успішно, на екрані з'явиться відповідний зелений напис: Proxy is ready to work with Proxifier!
 10. Після проведення перевірки натисніть ОК.
 11. Програма запропонує зберегти введену інформацію, щоб тільки що підключений вами проксі-сервер діяв за замовчуванням для всіх додатків і браузерів на комп'ютері. Тут просто тапніте "так".
 12. Налаштування Proxifier завершено!

У разі, коли потрібно, щоб «Проксіфаер» працював тільки для конкретної програми, пропонується діяти за наступною інструкції:

 1. Натисніть на Profile на головному екрані програми.
 2. У випадаючому віконці клікніть на Proxification Rules…
 3. У вікні, натисніть на кнопку Add.
 4. Вкажіть назву, наприклад, Google Chrome (тобто, сервер, який буде працювати тільки для браузера «Гугл Хром»).
 5. Натисніть кнопку Browse.
 6. Виберіть у новому вікні файл формату .exe для запуску потрібного вам Додатки і натисніть кнопку "Відкрити". У випадку з "Гугл Хром" це chrome.exe.
 7. Перейдіть до напису Action і виберіть зі списку навпроти неї потрібний вам проксі-сервер.
 8. Далі натисніть OK.
 9. У наступному вікні знову потрібно клікнути на ОК, щоб зберегти внесені зміни і вийти в основне меню.
 10. Налаштування завершено!

Користуватися «Проксифаер» зручно і з такого аспекту: якщо ви помилилися, набираючи проксі-адресу або формат порту, утиліта сповістить вас про помилку. Коли ж все вірно, з успішним з'єднанням з'явиться напис Completed successfully.

Чим відрізняється платна і безкоштовна версії Proxifier

Чем отличается платная и бесплатная версии Proxifier

Завантажуючи програму на офіційному веб-сайті, ви можете спробувати безкоштовну 30-денну версію програми. Вона гірше платної? Розробник відповідає, що відмінностей між ними немає ніяких. У безкоштовної демо-версії користувачеві доступна та ж повнота функцій, що і в платній:

 • Кожен раз при відкритті програми «Проксіфаер» буде нагадувати вам інформаційним банером, що ви використовуєте пробну версію.
 • На 31-й день використання програми ви більше не зможете користуватися безкоштовною версією.

Після закінчення пробного періоду офіційне джерело пропонує лише один варіант дій — придбати програму Proxifier. Однак якщо ви не готові до витрат, можна звернути увагу на її безкоштовних конкурентів.

Аналоги та альтернативи Proxifier

Аналоги и альтернативы Proxifier

Якщо ви поки не готові купувати повну версію утиліти, а демо-період закінчився, можна звернути увагу на безкоштовні аналогічні продукти:

 • Proximac;
 • Proxyswitcher.net;
 • FreeCap;
 • SSH Tunnel;
 • SocksCap;
 • Postern;
 • Redsocks;
 • WinDivert;
 • Radmin VPN;
 • Squid;
 • HTTP Headers;
 • NetSetMan;
 • Tor;
 • Netsukuku;
 • CrushFTP;
 • NetTraffic;
 • Advanced Port Scanner
 • WinMTR;
 • Opera Max;
 • HoneyProxy;
 • OnionCat;
 • Netcat;
 • OkayFreedom VPN;
 • PirateBrowser;
 • REBOL;
 • NetStumbler;
 • KillSwitch;
 • Live HTTP Headers (Chrome);
 • Caddy;
 • FreeProxy;
 • Munin.

Серед платних аналогів виділяються утиліти ProxyCap, Easy-Hide-IP, Steganos Online Shield VPN, OpenText Socks Client, PingPlotter, Wide Cap, Astrill.

Команда бізнес - журналу https://worldbank.org.ua вважає своїм обов'язком попередити читачів з граничною увагою завантажувати аналоги "Проксифаера«, а також безкоштовні» крякнуті" версії утиліти на сторонніх ресурсах. Справжній Proxifier можна завантажити тільки на оф. сайті http://www.proxifier.com/. Демо-період користування обмежений 31 добою — якщо Проксифікатор потрібен на більш тривалий період, на тому ж офіційному порталі можна придбати спеціальний ключ або повну ліцензовану версію. Всі інші способи можуть загрожувати зустріччю з мережевими шахраями або завантаженням «сюрпризів», нагромаджених всілякими вірусами.