Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Сколько звезды TikTok заработали  за год

названо ТОП-5 успішних тіктокерів та їх багатомільйонний заробіток

Дохід найуспішніших блогерів з TikTok, вважається в десятках мільйонів доларів, і перевищив зарплату керівників Starbucks, Mcdonald's та інших компаній

За оцінками аналітиків ділового журналу Forbes найуспішнішим і високооплачуваним блогером соціальної платформи TikTok стала Чарлі Д'амеліо, чий дохід у 2021 році склав 17,5 млн.$. Короткі відео з танцями дівчина почала публікувати в своєму профілі в 2019 році. На сьогоднішній день, на неї підписано 133 мільйони осіб. Основними рекламодавцями Чарлі є виробники брендового одягу і люксової косметики.

Минулого року сестри Д'амеліо із задоволенням взяли участь у зйомках телевізійного реаліті-шоу, другий сезон якого вийде в 2022. У травні 2021 року дівчата підписали контакт з Abercrombie про запуск власного бренду одягу Social tourist. Реклама цієї торгової марки була продемонстрована на одній із серій шоу Hulu.

Для порівняння, згідно з аналізом, проведеним журналістами Wall Street Journal, середня зарплата топ-менеджерів компаній, що входять в список s&P 500 в минулому році склала всього 13,4 мільйона доларів. У цю цифру входить не тільки оклад, а й премії, які нерідко виплачуються транснаціональними корпораціями директорам у вигляді опціонів і акцій, бонусів і пільг, пенсійні допомоги, всілякі компенсаційні виплати.

Тобто, як ми бачимо доходи, отримані пані Д'амеліо за дванадцять місяців серйозно перевищили зарплату цілого ряду гендиректорів і СЕО великих холдингів і виробників. Зокрема, Даррен Вудс з Exxon Mobil Corp. зміг заробити тільки 15,6 млн.$, Кевін Джонсон з Starbucks Corp. - 14,7 млн.$, Кріс Кемпчинскі з McDonald’s Corp. - 10,8 млн.$, Ед Бастіан з Delta Air Lines Inc-13,1 млн.$.

У списку найпопулярніших і високооплачуваних блогерів Тікток друге місце, як не дивно займає, старша сестра Чарлі - Діксі. При цьому, навіть при побіжному аналізі стає ясно, що близько половини передплатників сестер Д'амеліо одночасно стежать за життям обох дівчат. Однак, це не завадило Діксі заробити на рекламі 10 млн.$.

Як зазначає Мей Карвовскі, " сьогодні двадцятирічні блогери з легкістю будують справжнісінькі бізнес - імперії. Багато інфлюенсери вже зараз керують власними компаніями, створюють затребувані бренди, запускають тренди, які зустрічають гарячу підтримку серед фанатів».

Можна відзначити, що доходи зірок Тік Ток ростуть паралельно зі збільшенням популярності Додатки . Так згідно з відомостями, наявними в розпорядженні Forbes, дохід 7 найбільш високооплачуваних користувачів платформи склав 55,5 млн.$, що вище аналогічного показника минулого року на 200%.

Третє місце за рівнем доходів серед інфлюенсери TikTok займає Еддісон Рей, який отримав прибуток від реклами, в розмірі 8,5 млн.$, обійшовши за цим показником керівника мережі логістичних центрів Costco Wholesale Corp,. Крейга Єлінека. У 2021 вона знялася в художньому фільмі "Все це він" стрімінгового сервісу Netflix Inc.

Четверта сходинка в рейтингу дісталася Джошу Річардсу з його 5 мільйонами рекламних доходів. Відомо, що у Джоша є свій бренд енергетичних напоїв. Молодий чоловік також веде Подкаст Barstool Sports. Нещодавно він інвестував у послугу спортивних трансляцій Triller і є співзасновником венчурного фонду Animal Capital.

Завершує п'ятірку лідерів Белла Порч, яка зуміла заробити за рік все ті ж 5 мільйонів доларів. Белла є справжньою улюбленицею брендів, при цьому в кінці 2021 вона представила свій перший сингл.