Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Конференции, посвящённые блокчейну и криптовалюте

конференції, присвячені блокчейну та криптовалюті: основні події липня-серпня 2023

Кріптовалютние заходи проводяться все частіше з ростом впливу цифрової валюти на життя, і 2023 рік не став винятком. Дізнайтеся, коли і в яких країнах вони пройдуть, які теми будуть висвітлювати

Криптовалюта зараз вийшла далеко за межі фінансової сфери. Вона впливає на різні галузі економіки, Інтернету, наприклад, на Кібербезпека , політику. З нею доводиться рахуватися майже всім. Зустрічі, саміти та інші події, присвячені цій темі, дозволяють дізнатися більше про неї. Для професіоналів це можливість обмінятися досвідом і дізнатися новини, зрозуміти, як розвивати свою справу. У будь-якому випадку їх відвідування дозволяє поглянути на несподівану сторону прогресу і навіть побачити, яким може бути майбутнє.

Конференции, посвящённые блокчейну и криптовалюте: Blockchain and Internet of Things Conference

Blockchain and Internet of Things Conference (BIOTC 2023) 

 • Місце: Осака ( Японія )
 • Дата проведення: з 21 по 23 липня

BIOTC – в першу чергу науковий захід, що об'єднує вчених, професорів, дослідників і всіх фахівців, чия діяльність пов'язана з Інтернетом і блокчейном. Це майданчик і для теоретиків, і для практиків. Вони надають статті, які потім будуть опубліковані. На конференції можна почути виступи тих, хто вивчає область цифрових технологій і розвиває її, створюючи все нове і незвичайне. Беруть участь також і урядові службовці. Присутні діляться досвідом і знаходять партнерів для майбутніх проектів.

International Congress on Blockchain

International Congress on Blockchain

 • Місце: Гімарайнш (Португалія)
 • Дата проведення: з 12 по 14 липня

Ще одна подія, важлива для наукових кіл. Організатори поставили за мету зібрати тих, хто працює з технологією розподіленого реєстру, найпоширенішою формою якої і є Блокчейн . Для вчених ці розробки представляються цікавим завданням. Її потенціал здатний змінити різні сфери життя, особливо в поєднанні з іншими інноваційними винаходами. Тому учасники Міжнародного конгресу діляться досягненнями, ідеями, пропонують варіанти їх застосування і разом обмірковують вирішення проблем. Праці, які вони видають, є джерелом важливої інформації. Подія охоплює також цифрові технології, штучний інтелект , їх соціальні аспекти, застосування в медицині, освіті. На конференції можна познайомитися зі спікерами різних країн, з їх унікальними поглядами. Частина заходів пройде онлайн.

Конференции, посвящённые блокчейну и криптовалюте: Blockchain & Liberty For All

Blockchain & Liberty For All

 • Місце: онлайн
 • Дата проведення: 14 липня

Захід проводить некомерційна організація GBA, одна з перших, хто побачив в технології блокчейна великий потенціал і став його розвіювати. Її представники створюють можливості знайомитися з цією областю, впроваджувати в свою діяльність, допомагають з вирішенням різних питань, в тому числі правових. Цей захід має ті ж цілі. Головна з них-досягнення свободи, в тому числі в економіці. Блокчейн як децентралізована система повинна допомогти в цьому. Подія присвячена також токеноміці-науці про формування вартості токенів, цифрових активів.

Конференции, посвящённые блокчейну и криптовалюте: Stable Summit

Stable Summit

 • Місце: Париж ( Франція )
 • Дата проведення: з 15 по 16 липня

Тема події – стейблкоіни. Обмінний курс цього виду криптовалюти намагаються стабілізувати, наприклад, прив'язати до реальної валюти або товарів. Хоча це суперечить принципам блокчейна, стейблкоіни мають своїх прихильників. Саміт дозволяє їм зібратися для обговорення актуальних питань під керівництвом лідерів системи.

Конференции, посвящённые блокчейну и криптовалюте: BLOCKCHAIN ORACLE SUMMIT

BLOCKCHAIN ORACLE SUMMIT

 • Місце: Париж (Франція)
 • Дата проведення: з 21 по 22 липня

Оракули – важливі сервіси для блокчейн-систем, тому що вони забезпечують зв'язок зовнішніх і внутрішніх джерел, надають доступ смарт-контрактам до потрібної інформації. Недоробки в цій сфері обертаються багатомільйонними втратами. Саміт об'єднує користувачів оракулів, їх інвесторів і розробників, щоб допомогти розвитку сфери. Організатор заходу-агентство Party Action People Pte. Ltd. з Сінгапуру. Учасники отримують можливість зустрітися з тими спікерами або фахівцями, які могли б стати ключовими в роботі.

Конференции, посвящённые блокчейну и криптовалюте: ONTOCHAIN Summit

ONTOCHAIN Summit

 • Місце: онлайн
 • Дата проведення: Hackathon 1 - з 28 по 29 липня; Hackathon 2-з 4 по 5 серпня

ONTOCHAIN – проект, створений для реалізації ідеї вільного інтернету, де головними цінностями були б конфіденційність, різноманітність, співпраця, демократія. Експерти беруть участь в обговоренні використання блокчейна для цих цілей. Також проводяться змагання, під час яких учасники демонструють свої навички у створенні Додатки , що відповідає ідеям івенту.

Конференции, посвящённые блокчейну и криптовалюте: ETHToronto hackathon

ETHToronto hackathon

 • Місце: Торонто ( Канада )
 • Дата проведення: з 13 по 16 серпня

Торонто – Батьківщина криптовалюти під назвою Ефіріум. Таку ж назву носить платформа для децентралізованих онлайн-сервісів, основою для яких служить блокчейн. Захід присвячений в першу чергу цій валюті, розвитку її екосистеми. Розробники і фахівці діляться досвідом, знаннями, надихають майбутніх і початківців розробників, вчать їх. Цей захід є хакатоном, на якому учасники об'єднуються в команди для вирішення поставленого завдання. За результатами її рішення обирають переможців, решта отримують пам'ятні призи. Ті, хто пробує сили в блокчейне, отримують шанс заявити про себе.

Конференции, посвящённые блокчейну и криптовалюте: ETHWomen Hackathon

ETHWomen Hackathon

 • Місце: Торонто (Канада)
 • Дата проведення: з 13 по 16 серпня

Ця подія проводиться в рамках ETHToronto, але учасниці, спікери, наставники, волонтери – саме жінки. Організатори постаралися створити для них максимально комфортне середовище для розвитку та ефективної роботи, співпраці. Гості отримують доступ до безлічі презентацій, до виступу спікерів та інших корисних освітніх заходів. Не менш корисний досвід дає і волонтерство. Виступаючі-це представниці різних професій, їх приклад допомагає іншим жінкам і дівчатам не боятися і пробувати себе в обраній професії.

Конференции, посвящённые блокчейну и криптовалюте: Coinfest Asia 2023

Coinfest Asia 2023

 • Місце: Балі (Індонезія)
 • Дата проведення: з 24 по 25 серпня

Подія, яка проводиться прямо на скелі в районі Джимбаран. Учасники не тільки отримують потрібну інформацію, вибудовують співпрацю, а й насолоджуються красивими видами Балі. У центрі уваги-концепція Web3 , де Всесвітня павутина змінюється під впливом блокчейна, стає децентралізованою. Web3 протиставляють Web2, існуючої зараз концепції, при якій Інтернет централізовано в декількох великих компаніях. Організатори конференції, однак, пропонують побудувати міст між двома технологіями. Такою об'єднуючою системою стала Web2.5. На конференції пропонують варіанти використання, дискутують, читають лекції. Можна поспілкуватися з першопрохідцями в сфері інновацій. Частина подій присвячена NFT-творчості та її можливостям.

Конференции, посвящённые блокчейну и криптовалюте: The Science of Blockchain Conference 2023

The Science of Blockchain Conference 2023 (SBC'23)

 • Місце: Стенфорд, Каліфорнія ( США )
 • Дата проведення: з 28 по 30 Серпня

Організатор заходу – Стенфордський Центр досліджень блокчейна. Дослідники і практики в області разом працюють над удосконаленням системи, її розвитком, розширенням можливостей. Не менше уваги приділяється і безпеці, а також криптоекономіці. Фахівці вивчають економічні ризики. Також висвітлюються питання з суміжних сфер, наприклад, мов програмування.