Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Анонсирован Lamborghini Revuelto

анонсований Lamborghini Revuelto: новий еталон гібридних суперкарів з 12-циліндровим двигуном і трьома електромоторами

Надійшли новини про появу нового гібридного суперкара Lamborghini Revuelto, який має унікальну силову установку, що складається з бензинового V12 двигуна і трьох електромоторів

Lamborghini представила авторську новинку Revuelto, який характеризується, як перший гібридний суперкар від італійського виробника, що поєднує бензиновий V12 і цілих 3 електромотора. Revuelto був презентований в якості наступника легендарного Aventador. Цю новину повідомив Yahoo 1 травня 2023 року.

Revuelto, як його описують представники компанії, не просто «черговий красивий і швидкий автомобіль», це воістину шедевр, що поєднує все найкраще від дизайну і технологій. Зовнішній вигляд транспортного засобу відображає звичні традиції Lamborghini, в якому знайшлося місця новаторському підходу. Силует автомобіля характеризується центральною лінією, яка надає йому динамічність. Кузов-різкий і скульптурний, що створює ефект високотехнологічності. Позаду автомобіля видно потужний V12 двигун, який є гордістю Lamborghini.

Всередині Revuelto проектувався, згідно з концепцією «Відчуй себе пілотом». Елементи кабіни звернені до водія, що надає йому впевненості в тотальному контролі. Футуристична атмосфера яскраво виражена за допомогою шестикутних форм, які нагадують про минулі моделі Lamborghini і одночасно виконують нові функції.

Найбільше Revuelto пишається гібридною силовою установкою, яка характеризується 12-циліндровим бензиновим двигуном на 6,5 літрів і трьома електромоторами. Один з них розташовується в передній частині транспортного засобу, інші, відповідно, позаду. Всі разом вони видають 1015 кінських сил і дозволяють Revuelto розганятися до 100 км/год за 2,5 секунди.

Автомобіль оснащений інноваційною електричною коробкою передач з подвійним поперечним зчепленням, яка забезпечує плавне і швидке перемикання швидкостей. Revuelto може працювати як в електричному режимі, так і в режимі спільної роботи двигунів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Lamborghini анонсує новий електрифікований Revuelto зі швидкістю 350 км. ч. а також наша редакція повідомила , що Lamborghini демонструє концепцію Huracan Sterrato.