Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Конференция Commercial Aviation Industry Suppliers Conference 2023

Міжнародна Авіаційна конференція Commercial Aviation Industry Suppliers Conference 2023, 31 січня-1 лютого

З 31 січня по 1 лютого 2023 року в Каліфорнії, США, пройде авіаційна конференція під назвою Commercial Aviation Industry Suppliers Conference 2023

У Беверлі-Хіллз, Каліфорнія, відбудеться щорічна дводенна конференція commercial Aviation Industry Suppliers Conference 2023, в рамках якої будуть представлені новинки в галузі комерційної авіації. 

Основна тема конференції торкнеться питання відновлення галузі, яка зазнала негативних змін в останні 2 роки. Гостям розкажуть про підвищення стійкості ланцюжка поставок і важливість економічної перебудови для досягнення успіху.

Ланцюг поставок аерокосмічної та оборонної промисловості великий і складний, що робить його схильним до збоїв у «нормальний» час, але останні роки принесли більше проблем і обмежень, ніж будь-коли раніше. Пандемія, нестабільні моделі попиту та дефіцит пропозиції, зростаючі витрати та інфляція , цінова нестабільність — це лише деякі з факторів, через які ланцюг поставок A&D зазнав лиха.

Але зараз галузь відновлюється і ставить нові цілі. В рамках конференції гості отримають відповіді на такі питання, як:

  1. Які інновації і стратегії можна використовувати для подолання невизначеності?
  2. Як домогтися зниження ризиків?
  3. Як підвищити стійкість і продуктивність в нестабільному середовищі?

A&D SupplyChain розгляне ці та інші питання, співпрацюючи з галузевими експертами для надання важливих відомостей і аналізу з основних проблем, з якими сьогодні стикається сектор.

Переваги конференції

Ця конференція призначена для лідерів та осіб, які приймають рішення в ланцюзі поставок аерокосмічної та оборонної промисловості. Захід надасть велику інформацію про поточний стан галузі та прогнози майбутніх тенденцій, розповість про ризики та переваги ланцюжка поставок. A & amp; D SupplyChain надасть цінні можливості для ділових контактів із зацікавленими сторонами в галузі.