Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Ведение бизнеса в Дубае усложняется

ведення бізнесу в Дубаї ускладнюється через глобальну економічну кризу

Надійшли новини про те, що колись» хороші " умови ведення бізнесу в Дубаї здають позиції, тому що спостерігається зниження кількості нових замовлень через ціновий тиск

Стало відомо про те, що закупівельний індекс в Дубаї знизився з 54,5 в січні до 54,1 одиниці. Здавалося б, числові показники не катастрофічні, проте вони розглядаються, як найнижчий рівень з лютого 2022 року. Про цю новину повідомив Bloomberg 9 березня 2023 року, посилаючись на S&P Global.

S&P Global характеризується в якості визнаних у всьому світі кредитних рейтингах в поєднанні з інтелектуальним лідерством, що допомагає найменуванню просувати універсальний порівняльний аналіз, прозорість і зростання бізнесу. Діяльність компанії ґрунтується на кредитних рейтингах, перспективних висновках про кредитоспроможність осіб для виконання фінансових зобов'язань в цілому або щодо конкретних питань/програм. Компанія провела ряд досліджень щодо економіки Дубая, що призвело до ряду висновків.

За даними аналітичної компанії S&P, спостережуваний рівень все ще вище позначки 50, досягнення буде відображати скорочення. І все ж це "незначне" зниження індексу характеризується, як промах в продуктивності, тому що ОАЕ в цілому демонструє підвищення тих же показників, які демонструють 54,3 одиниці, що також є найвищим значенням з кінця 2022 року. Дубайський Індекс спочатку слідував стабільній недавній висхідній тенденції. Але зростання нових замовлень впав до 13-місячного мінімуму.

Однак показники індексу залишаються стійкими, принаймні для «ненафтового» сектору. Спостережувана ситуація характеризується, як незначне зростання робітників. І нехай інфляція у Дубаї знаходиться на низькому рівні, ціновий тиск робить свій негативний вплив на країну. Згідно з дослідженнями S & amp; P, компаніям в Дубаї доводиться знижувати ціни сьомий місяць поспіль, щоб підтримати попит.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Дубайська компанія Majid Al Futtaim оголошує про наміри розширювати бізнес з нерухомості за межами ОАЕ.