Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Южнокорейский антимонопольный регулятор оштрафует немецких автопроизводителей

Південнокорейський Антимонопольний регулятор оштрафує німецьких автовиробників за фальсифікацію інформації про викиди

Надійшли новини про те, що Антимонопольний регулятор Південної Кореї прийняв рішення накласти багатомільйонний штраф на ряд німецьких марок, звинувачуючи їх у фальсифікації даних

Стало відомо, що ряд німецьких автовиробників нібито вступили в змову на території Південної Кореї, суть якого полягає в «маніпулюванні викидами» дизельних транспортних засобів за допомогою змін в програмному забезпеченні. Про цю новину повідомив Reuters 9 лютого 2023 року, посилаючись на KFTC.

Сума штрафу, названа південнокорейським Антимонопольним регулятором, досягає 33,48 млн.доларів. Це загальна вартість, яку повинні виплатити німецькі автовиробники : « Mercedes -Benz», « BMW », « Volkswagen » і «Audi». Антимонопольний регулятор звинувачує дані на іменування в тому, що вони діяли в змові, маніпулюючи викидами дизельних транспортних засобів, що є можливим завдяки дистанційному управлінню програмним забезпеченням.

Корейська комісія зі справедливої торгівлі (KFTC) опублікувала заяву, згідно з якою Mercedes-Benz повинен виплатити 16 млн.доларів, BMW – на 12,5 млн. доларів і Audi – на 4,7 млн. доларів. Volkswagen уникнув накладення штрафу, тому що, як з'ясувалося компанія не отримала доходу від фальсифікації. Перераховані найменування вважали за краще утриматися від коментарів.

Цікаво, що в минулому році корейське підрозділ Mercedes-Benz отримало штраф в 16 млн.доларів за оманливу рекламу про викиди легкових автомобілів виробника. Ще раніше Volkswagen і BMW отримали значні штрафи з боку Європейської комісії, які склали 875 млн.євро, причому за тим же звинуваченням – за змову з метою обмеження використання розробленої ними технології очищення вихлопних газів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що  Tesla оштрафована на 2,2 млн.доларів з боку південнокорейського антимонопольного органу за неправдиву рекламу.