Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Microsoft анонсировала обновленную поисковую систему Bing

Microsoft оголосила про оновлену пошукову систему Bing, яка використовує технологію OpenAI

Microsoft ділиться новинами про запуск оновлення авторської пошукової системи Bing, відтепер оснащеної технологією штучного інтелекту, і анонсує інші нововведення

Microsoft презентувала оновлені версії пошукової системи Bing і браузера Edge, оснащені технологією OpenAI , більш відомої в якості творця ChatGPT . Так компанія пропонує діалогові відповіді на основі штучного інтелекту. Про цю новину повідомив Bloomberg 7 лютого 2023 року, посилаючись на CNBC.

Виконавчий директор Microsoft під час промови підкреслив, що дану технологію можна охарактеризувати як один лише крок, який змінить всі категорії ПЗ. Відтепер оновлений Bing, який, до речі, працює на більш вдосконаленій системі, ніж ChatGPT. Примітно, що нову функцію можна вмикати або вимикати за бажанням, а ще вона сприяє створенню електронних листів.

Загальна ідея полягає і в тому, що браузер Edge додає Bing на основі AI для чату та написання тексту. Нововведення має можливість підсумувати веб-сторінки, а відповіді на запити в обов'язковому порядку супроводжуються посиланнями в діалоговому режимі. Крім цих нововведень Microsoft обіцяє додати технологію ШІ в Office, програми безпеки та інструменти для відеоігор.

Оновлений пошуковий інструмент вже доступний у вигляді попередньої версії. Це означає, що широка аудиторія може почати його тестувати, але в режимі обмеженого функціонування. Однак компанія пропонує користувачам список очікування для отримання повного доступу. Microsoft демонструє великі ставки на функції ШІ, плануючи впровадити нові можливості до існуючих продуктів.

Цікаво і те, що поки Microsoft активно співпрацює з OpenAI, розробляючи все нові продукти, Google оголосив про інвестиційну операцію в 400 млн. доларів в Стартап AI Anthropic, який, за словами людини, знайомої з цим питанням, тестує конкурента ChatGPT на ім'я Клод.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Microsoft оголошує про розширення партнерства з OpenAI, керуючись програмою «багатомільярдних інвестицій».