Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Microsoft объявляет о расширении партнерства с OpenAI

Microsoft оголошує про розширення партнерства з OpenAI, керуючись програмою " багатомільярдних інвестицій»

Microsoft ділиться новинами про здійснення багатомільярдного інвестування в OpenAI, одночасно беручи на себе роль ключового хмарного постачальника для технології партнера

Стало відомо про факт зміцнення партнерства між такими найменуваннями, як Microsoft і OpenAI . Це стало можливим завдяки інвестиційній діяльності першої щодо другої компанії, які обумовлюються, як багаторічні багатомільярдні вкладення. Про цю новину повідомив The Verge 23 січня 2023 року, посилаючись на Microsoft.

Згідно з непідтвердженою інформацією, Microsoft вже вклала 10 млрд. доларів в OpenAI,»автора" ChatGPT і DALL-E 2. Відтепер планується тільки збільшувати інвестиції , щоб посприяти розробкам і розгортанню відомих суперкомп'ютерних систем. Це потрібно для якісного розвитку ШІ, і Microsoft викликається підтримувати робочі навантаження OpenAI в продуктах, службах API і дослідженнях.

Програмний гігант також зазначає, що розглядає проекти розгортання моделі OpenAI у споживчих та корпоративних продуктах, тим самим виступаючи серйозним конкурентом Google з впровадженням ChatGPT для пошукової системи Bing . Microsoft розглядає можливості впровадження мовних технологій ШІ в деякі продукти Office.

Компанія вважає за краще не поширюватися про фактичну суму вкладень в OpenAI, проте її прагнення використовувати партнерство для комерціалізації сервісу Azure OpenAI очевидні. Microsoft запустила цю службу в рамках минулого тижня, і призначена вона для компаній, які використовують моделі OpenAI.

Є відомості, згідно з якими Microsoft отримає 75% прибутку OpenAI, і це продовжиться, поки останній не забезпечить повернення інвестицій і 49% акцій. OpenAI підкреслює, що після угоди вона залишається компанією з обмеженим прибутком, продовжуючи залучати фінансування.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Microsoft планує інвестиційну діяльність у розмірі 10 млрд.доларів в ChatGPT Creator.