Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

10 фактов в сфере технологий, которые необходимо знать сегодня

10 фактів про сферу технологій, які необхідно знати сьогодні

Читайте добірку найцікавіших фактів з категорії технології, про які потрібно знати

2022 рік розпочався з безлічі приголомшливих новин не лише у сфері фінансів та економіки, а й у сфері технологій. Нижче наведено добірку найгарячіших і найцікавіших фактів Січня, які можуть вплинути на ваш Бізнес . Читайте, обговорюйте та діліться.

  1. Новий керівник Hulu володіє «суперздатностями» для реорганізації стрімінгового каналу, кажуть інсайдери. Виконавчий директор Disney + Джо Ерлі був проголошений президентом Hulu лише за два роки до закінчення спільного володіння компаніями Disney і Comcast, і джерела кажуть, що він саме та людина, яка зможе очолити Hulu на наступному етапі.
  2. Як повідомляється, компанія Apple готує «найширший спектр» нових продуктів до осені цього року. Bloomberg вперше повідомив, що Apple готує чотири нових iPhone , новий Mac Pro, три Apple Watches і безліч інших пристроїв.
  3. Знаменитості занурюються в Meta - Всесвіт. Для Снуп Догга це» Snoopverse", віртуальний простір для концертів, вечірок біля басейну, шопінгу і багато чого іншого. Для Періс Хілтон це» світ Періс", віртуальний острів, створений в Roblox .
  4. Twitter призупинив бота, який наступного дня заспівав відповідь Wordle. Обліковий запис "the Wordlinator", який автоматично відповідав на твіти гравців і співав відповідь наступного дня, а також висміював того, хто його написав, було видалено.кономіки, але і в сфері технологій. Нижче наведено підбірку найгарячіших фактів Січня, які можуть вплинути на ваш бізнес.
  5. Новий позов стверджує, що Google відстежує місцезнаходження людей без дозволу. У позовах чотирьох генеральних прокурорів говориться, що компанія використовує нечесні методи, щоб обдурити користувачів і змусити їх поділитися даними про їх місцезнаходження. Детальніше читайте тут .
  6. S&P 500 впав на 3% напередодні виходу прибутку в сфері технологій. Його падіння відбувається якраз перед тим, як Microsoft , Tesla і Apple звітують про свої прибутки на цьому тижні – і перед ключовим засіданням ФРС.
  7. Онлайн-покупки Google похитнули лідерство Amazon у пошукових запитах електронної комерції. Кілька оновлень, внесених пошуковим гігантом в систему покупок, призвели до збільшення кількості транзакцій в Google Shopping і забрали цінну частку ринку у Amazon.
  8. Peloton щойно отримав ще один PR-удар. Після пекельного місяця для роздрібної торгівлі фітнесом, пелотон отримав ще один PR-удар у п'ятницю після того, як персонаж серіалу «мільярди» переніс серцевий напад під час використання свого велосипеда.
  9. Аналіз: відносини Ілона Маска з Китаєм вказують на темне майбутнє Тесли. Маск любить битися з американськими політиками та регуляторами, але в Китаї – зростаючої бази бізнесу Tesla – він зробить все можливе, щоб зберегти прихильність уряду.
  10. Ford припинить приймати замовлення на пікап Maverick на тлі величезного попиту. Клієнти зможуть зарезервувати один з Maverick вартістю в $ 20 000.