Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Alibaba планирует развернуть инвестиционную деятельность в Турции

Alibaba планує розгорнути інвестиційну діяльність в Туреччині в розмірі 1 млрд. доларів

Alibaba ділиться новинами про те, що компанія прагне інвестувати в Туреччину і Європу, щоб розширювати вплив, підтримати малі підприємства і забезпечити нові робочі місця

Стало відомо, що Alibaba Group Holding Ltd має намір сформувати логістичний центр в аеропорту Стамбула. Також в плани входить створення центру обробки даних поблизу від Анкари. На все це передбачається направити не менше 1 млрд.доларів. Про цю новину повідомив Reuters 8 січня 2023 року, посилаючись на Sabah.

Заснована в 1999 році Alibaba Group спочатку належала групі з 18 осіб, керівником яких виступив Джек Ма . Колись вчитель англійської мови з Китаю та інші засновники компанії керувалися думкою про те, що « Інтернет вирівнює правила гри», в рамках яких малі підприємства отримають доступ до інновацій і зможуть конкурувати з іншими більш великими організаціями.

З моменту запуску ринку, який надавав велику допомогу малим та середнім підприємствам, група Alibaba з часом сформувалася у велику цифрову екосистему. З китайського ринку вона поширилася на міжнародний, здобувши популярність по всьому світу, включаючи такі послуги, як Cainiao, хмарні технології, цифрові медіа та розваги, інноваційні ініціативи.

Керівники компанії висловлюють впевненість, що до 2036 фінансового року майданчик зможе обслуговувати від 2 мільярдів споживачів по всьому світу, при цьому забезпечивши прибутковістю 10 мільйонів підприємств, і створити 100 млн.робочих місць.

Стало відомо, що Alibaba Group має плани на Європу і Близький Схід. Згідно з інформацією турецьких ЗМІ у вигляді газети Sabah, Туреччина може діяти як ефективна виробнича база для Alibaba. Керівники маркетплейсу діляться тим, що у компанії виник серйозний інвестиційний план, який почне розгортатися в аеропорту Стамбула. Притому, одна з відомих платформ електронної комерції в Туреччині під назвою Trendyol вже підтримується Alibaba.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Alibaba має намір провести первинний лістинг на Гонконгській фондовій біржі.