Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

PC Game Pass доступен на облачном сервисе Nvidia GeForce Now

PC Game Pass від Microsoft тепер доступний на хмарному сервісі Nvidia GeForce Now

Microsoft і Nvidia діляться новинами про факт об'єднання сил, щоб надати користувачам PC Game Pass можливість грати на будь-якому пристрої за допомогою хмарного сервісу GeForce Now

Microsoft і Nvidia вирішили порадувати любителів комп'ютерного геймінгу. Компанії підтвердили факт співпраці, яке призвело до прийняття рішення про те, що PC Game Pass відтепер буде доступна на хмарному сервісі GeForce now. Новину повідомив The Verge 12 червня 2023 року, посилаючись на News Xbox .

Microsoft-одна з найбільших компаній у світі, яка займається розробкою програмного забезпечення та відеоігор. Однією з її популярних послуг є PC Game Pass, яка дозволяє користувачам грати в сотні якісних ігор на комп'ютері за невелику щомісячну плату. Серед цих ігор є новинки від Xbox Game Studios і Bethesda Softworks, а також безліч інших жанрів і студій. Nvidia-це компанія, яка виробляє Відеокарти та інші компоненти для комп'ютерів. У неї теж є своя послуга для геймерів-GeForce Now, яка дозволяє запускати ігри на хмарних серверах Nvidia і транслювати їх на будь-який пристрій через Інтернет .

Microsoft і Nvidia оголосили про співпрацю, в результаті якої PC Game Pass буде доступний на GeForce Now. Це означає, що користувачі PC Game Pass зможуть грати в улюблені ігри як на комп'ютерах, так і на інших пристроях з підключенням до Інтернету.

Щоб скористатися цією можливістю, клієнт повинен мати активну підписку на PC Game Pass та обліковий запис Nvidia. Потім слід провести підключення аккаунта ігрових магазинів ( Steam або Epic Games Store) до GeForce Now і запустити гри з власної колекції. Суть в тому, що тепер гравці зможуть насолоджуватися високою роздільною здатністю, трасуванням променів і іншими сучасними технологіями, які забезпечуються графічними процесорами GeForce RTX в хмарі.

Спостережувана співпраця обіцяє принести користь розробникам ігор, які досягнуть більшої кількості гравців через обидва сервіси. Гендиректор Nvidia зазначив, що GeForce Now обіцяє допомогти розробникам збільшити доходи і аудиторію.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Xbox Games Showcase 2023: нові ігри, релізи та новини від Microsoft і партнерів. А також наша редакція повідомила , що гра Minecraft відтепер доступний на Chromebook.