Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Конкуренты Google и Apple запустят рекламную кампанию против Big Tech

конкуренти Google і Apple запустять рекламну кампанію законопроекту проти Big Tech

Конкуренти Big Tech виступають проти четвірки технологічних гігантів, вимагаючи законопроекту, який би послабив їх вплив. Хороша новина полягає в тому, що Білий дім не відкидає цієї ідеї

Невеликі конкуренти Alphabet Inc Google , Amazon .com Inc, Apple Inc і Meta Platforms Inc мають намір вимагати у Конгресу прийняття законопроекту, який би послабив вплив «гігантів». Про цю новину повідомив Bloomberg 15 Листопада 2022 року.

Big Tech, він же Tech Giants, Big Four або Big Five, - це назва домінуючих компаній в індустрії інформаційних технологій США . Вона включає Alphabet, Amazon, Apple і Meta, а Microsoft завершує «велику п'ятірку». Група невеликих технологічних компаній має намір запустити рекламну кампанію із закликом законодавців прийняти проект, який послабить вплив найбільших Інтернет - гігантів країни.

У свою чергу політичні діячі відзначили: "американський закон про інновації та вибір в Інтернеті-це перший двопартійний закон за останні десятиліття «який істотно зрівняв правила гри і стимулював американські інновації ».

Рекламну кампанію невеликих конкурентів скоординувала група Tech Oversight Project, і вона незабаром з'явиться на CNN і MSNBC, і інших ринках Вашингтона. Суть проекту полягає в тому, щоб не дати Big Tech використовувати свої платформи для боротьби з конкурентами. Цей захід стане найзначнішим розширенням антимонопольного законодавства за більш ніж століття.

Важливо те, що дану рекламу, що протистоїть технологічним гігантам, набувають різні особи, а значить, вони зацікавлені в тому, щоб довести законопроект до кінця. Безпосередньо рекламний ролик триває 30 секунд і являє собою структурований «трейлер», що містить зображення негативних заголовків про найбільші технологічні компанії. Ролики містять заклик:» один законопроект — це квиток до свободи«, який»розв'яже американську конкуренцію, американську свободу і американські інновації".

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Alphabet став лідером ринку акцій в Big Tech за підсумками 2021 року.