Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Подборка лучших документальных фильмов про историю успеха компании по производству электроники Samsung

добірка кращих документальних фільмів про історію успіху компанії з виробництва електроніки Samsung

Плейлист відео про Samsung - компанію, що спеціалізується на випуску електроніки, важкої промисловості, хімічному виробництві, будівництві, автомобілебудуванні, фінансових послугах, індустрії моди і курортному бізнесі.

Як думаєте, яке майбутнє чекає фірму, що торгує локшиною і морепродуктами? Компанію, яка тричі запускалася, причому перші два старти закінчилися провалом? Вона переживе кілька воєн, економічних криз, гучних корпоративних скандалів, щоб сьогодні стати одним зі світових лідерів з виробництва смартфонів, електроніки, а також гігантської екосистемою, що вміщає і будівництво, і моду, і курорти. Назва цієї корпорації - »Самсунг". Наша добірка документальних відео розповість вам історію корейського гіганта з усіма подробицями, свіжими даними і маловідомими фактами. Дивіться і слухайте про історію успіху південнокорейської групи компаній, що спеціалізуються на випуску електроніки, важкої промисловості, хімічному виробництві, будівництві, автомобілебудуванні, фінансових послугах, індустрії моди і курортному бізнесі в плейлисті від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

5 документальних роликів, які відкриють "Самсунг" з нового боку:

  • Документальний фільм « Історія компанії SAMSUNG! Від ферми з горілкою до танкерів і мільярдів / історія бренду і засновника!». Face Story розкриває секрети компанії, без електроніки якої вже складно уявити життя.
  • Документальний фільм «Історія Samsung. Частина 1: від витоків до наших днів». Офіційний ролик від Samsung Russia, який розповідає про світову компанію, що виросла з продуктової крамниці.
  • Документальний фільм " наскільки великий SAMSUNG? ВОНИ ВИРОБЛЯЮТЬ ЗБРОЮ?». "Кік огляд" пропонує дізнатися про всю велич південнокорейського виробника.
  • Документальний фільм « Apple vs SAMSUNG». Довгоочікуваний ролик, автори яких неупереджено оцінюють, який же з брендів все-таки краще.
  • Документальний фільм " Samsung-дуже незвичайна компанія. Що ви не знали про Samsung"» У відеосюжеті зібрані всі факти про велику компанію.