Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Google анонсирует расширение доступности платформы

Google оголошує про розширення доступності платформи для мобільних ігор на ПК у Європі та Новій Зеландії

З'явилися новини про те, як Google запустив бета-версію своєї платформи Play Games для ПК у 42 нових країнах Європи та Нової Зеландії, щоб користувачі грали в мобільні ігри на комп'ютерах

Мобільні ігри набирають популярність з року в рік. Деякі назви настільки успішні, що заслуговують комп'ютеризації. Google подбала про це і створила платформу Play Games для ПК, щоб запускати мобільні ігри на комп'ютерах з Windows 10. Тепер компанія оголосила про те, що бета-версія платформи стала доступна в 42 нових країнах Європи і Нової Зеландії. Новину повідомив 9to5google 24 травня 2023 року.

Google активно працює над різними вдосконаленнями існуючих сервісів, включаючи платформу для мобільних ігор Play Games. В даний час компанія досягла своєї доступності для користувачів ПК. Після успішного запуску бета-версії Play Games для ПК у 15 регіонах, включаючи Японію, США , Канада, Мексика та Бразилія, Google вирішив розширити присутність на європейському ринку. Тепер бета-версія Play Games для ПК доступна в 42 нових країнах Європи і Нової Зеландії, а загальне число країн становить 57 найменувань.

Це означає масштабне охоплення нехай не всіх європейських держав, але більшість з них, громадяни яких можуть повноцінно насолоджуватися мобільними іграми від Google на комп'ютерах.

Play Games для ПК підтримує понад 150 ігор, включаючи 1945 Air Force, Blade Idle та Cookie Run: Kingdom. Компанія обіцяє додавати по 10 нових ігор щомісяця. Щоб запустити ігрову платформу, знадобиться комп'ютер з Windows 10, SSD з не менше 10 ГБ вільного місця, відеокарта Intel UHD Graphics 630, 4-ядерний процесор і не менше 8 ГБ оперативної пам'яті. Необхідний адміністративний доступ до Windows і включена опція апаратної віртуалізації. Варто зазначити, що не всі ігри підтримують контролери, оскільки деякі з них оптимізовані для клавіатури. Play Games для ПК можна використовувати з існуючим обліковим записом Google Play і синхронізувати прогрес і досягнення в іграх між пристроями. 

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Білл Гейтс передбачає, що штучний інтелект змінить Інтернет і загрожує Google Search і Amazon . А також наша редакція повідомила , що Google і AMD оголосили про співпрацю в області хмарних обчислень на базі нових чіпів Epyc Milan.