Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Для входа в гарнитуру Meta Quest не нужен будет вход в Facebook

Meta Quest гарнітури перестануть вимагати обліковий запис Facebook

Після поновлення умов Quest гарнітур від Meta, для здійснення входу більше не знадобиться активувати обліковий запис Facebook, а при перенесенні додаток буде синхронізуватися

Meta оновила функціонал облікових записів, необхідних для Quest гарнітур. В якості нововведення компанія анонсувала зміну Старої умови, згідно з якою потрібно було здійснити вхід за допомогою облікового запису Facebook . Тепер оновлені "Мета-акаунти" не вимагають реєстрації у Facebook, повідомив The Verge 7 липня 2022 року.

Мета-акаунти почнуть свою ходу з серпня поточного року. Ті, хто пов'язував гарнітуру Quest за допомогою входу на сторінку Facebook, повинні пройти meta реєстрацію. Якщо гарнітура синхронізована з Oculus, то цим можна користуватися до 1 січня 2023 року. Перенесення облікового запису повинен зберегти придбані Додатки з попередньою прив'язкою.

Облікові записи Meta також допоможуть виключити моменти «зіткнення», коли одна людина намагається користуватися і новим акаунтом, і старим від Facebook. Це розглядається як порушення, такі користувачі можуть отримати бан через поширення спаму.

Важливо те, що користувачі VR прихильно зустрічаються з оновленням, оскільки вимога пов'язати гарнітуру з Facebook раніше сильно нервувала їх. Також в цьому проглядається очевидний відхід від старих традицій щодо Facebook, коли платформа схиляється до більш сучасного метавсесвіту, де будуть використовуватися внутрішні рахунки, синхронізуватися з іншими пристроями, що підтримують платформою.

Слід зазначити, що вимоги, що пред'являються до Facebook, будуть актуальні для Meta, це доступ до особистої інформації, на зразок імені та прізвища, номера телефону, а також необхідні платіжні дані, щоб, власне, здійснювати покупки. Новий профіль Meta Horizon, буде характеризуватися, як соціальний, він буде відображатися як у віртуальній реальності, так і «на інших просторах Інтернету».