Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Новейший круизный лайнер Disney задерживается на 6 недель из-за COVID

найновіший круїзний корабель Disney затримується на 6 тижнів через COVID

Новий круїзний лайнер від компанії Дісней змінює плани через Ковід

Найновіший корабель Disney Cruise Line, Disney Wish, відклав своє перше плавання цього літа на 6 тижнів через проблеми, пов'язані з COVID, на верфі в Німеччині, оголосила компанія в четвер, оскільки парковий підрозділ Disney і круїзна індустрія продовжують відчувати вплив пандемії і поширення штаму Омікрон.  https://worldbank.org.ua/ розповість про причини затримки корабля Disney.

Основні факти

  • Корабель Disney Wish, який повинен був здійснити своє перше плавання 9 червня, тепер вперше відпливе 14 липня, скасувавши загалом 12 рейсів.
  • Meyer Werft, німецька компанія, що будує судно, повідомила Disney, що їй потрібно більше часу для завершення роботи над судном, повідомляє Disney Cruise Line, «частково» через Covid-19 і тому, що спалах омікрону в Німеччині стався «в критичний момент виробничого процесу».
  • Круїзна лінія заявила, що працює з постраждалими пасажирами і пропонує 50% знижку для всіх постраждалих гостей, які заново бронюють квитки на круїз в кінці цього року.
  • Це не перший випадок затримки Disney Wish: спочатку судилося дебютувати в січні 2022 року, але у вересні 2020 року компанія підтвердила, що перший рейс був перенесений через затримки в будівництві.
  • Disney Wish має покинути верф Meyer Werft наступного тижня, якщо не виникне проблем, пов'язаних з погодними умовами, заявила компанія Disney в четвер.
  • Бронювання квитків на круїзний лайнер , який повинен був відкритися в травні 2021 року, тепер призупинено до 8 лютого, йдеться на сайті Disney Cruise Line.

«ми знаємо, як сильно наші гості чекають подорожі на DISNEY Wish, і ми розуміємо розчарування і незручності, які це викличе», — сказав у своїй заяві президент Disney Cruise Line Томас Мазлум. "Незважаючи на цю неминучу корекцію наших планів, наша команда Disney Cruise Line як ніколи оптимістично дивиться в майбутнє і з нетерпінням чекає можливості прийняти сім'ї на борту чудового Disney Wish».

Після завершення будівництва Disney Wish стане одним з найбільш екологічно чистих круїзних суден, що працюють на зрідженому природному газі замість дизельного палива. Поки тільки один інший круїзний корабель," Mardi Gras " компанії Carnival, використовує зріджений природний Газ , зазначає Orlando Sentinel. Новий круїзний лайнер запропонує гостям обідні місця на теми Frozen і Marvel, студію супергероїв Месників для дітей і захоплюючий досвід Зоряних воєн.

Затримка Disney Wish відбувається на тлі нових розчарувань круїзної індустрії під час сплеску Омікрон-варіанту, лише через кілька місяців після того, як круїзні рейси відновилися влітку вперше з початку пандемії COVID-19. На початку січня на кожному круїзному судні, що плаває у водах США , було зареєстровано достатньо випадків зараження, щоб центри з контролю та профілактики захворювань провели розслідування . Компанії, включаючи Norwegian Cruise Line, були змушені скасувати рейси через пандемію, а компанія Gensing Hong Kong Ltd., керуюча Crystal Cruises, в січні повідомила суду на Багамах, що у неї закінчаться гроші до кінця місяця після того, як її верф в Німеччині подала заяву про неспроможність.

Підрозділ тематичних парків компанії Disney, до якого входять її круїзні лінії, також сильно постраждав від пандемії. Підрозділ парків компанії не отримував прибутку під час пандемії аж до 3 фінансового кварталу 2021 року, оскільки всі тематичні парки Disney по всьому світу в якийсь момент закрилися. Поки американські парки компанії залишалися відкритими під час сплеску омікрону, Гонконгський Діснейленд закрився на два тижні в січні.