Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Amazon повышает стоимость подписки в Prime при незначительном увеличении выручки

Amazon підвищує вартість передплати в Prime при незначному збільшенні виручки

Компанія Амазон підвищує плату за преміум підписку: що це означає І чого очікувати

Amazon підвищує вартість послуги Prime, оголосила компанія в четвер, тому що звіт про доходи за 4 квартал показав зростання виручки на 9% в річному численні і виправдав очікування аналітиків після святкового сезону, що загрожує проблемами. https://worldbank.org.ua/ про нові правила підписки на Amazon.

Основні факти

  • Вартість програми Prime, яка надає клієнтам безкоштовну одно - або дводенну доставку і доступ до таких переваг, як потоковий сервіс Amazon, збільшується до $139 на рік або $14,99 на місяць. Підвищення цін вступить в силу 18 лютого для нових учасників і після 25 березня для діючих.
  • У кварталі, що закінчився в грудні, Amazon відзвітував про доходи в розмірі $137,4 млрд., що на 9% більше, ніж у минулому році, і приблизно відповідає очікуванням аналітиків у розмірі $138 млрд.
  • Компанія отримала $27,75 чистого прибутку на акцію в порівнянні з $14,09 рік тому.
  • Amazon заявила, що цього року» Чорна п'ятниця «та» кіберпонеділок " стали найбільш напруженими торговими вихідними в її історії.
  • Акції Amazon підскочили більш ніж на 17% до $3 261,50 станом на 16:50 на позабіржових торгах після оголошення.

«як і очікувалося, у святкові дні ми спостерігали зростання витрат, викликане нестачею робочої сили та інфляційним тиском, і ці проблеми збереглися в першому кварталі через Омікрон»,-сказав генеральний директор Amazon Енді Джассі. "Незважаючи на ці короткострокові виклики, ми продовжуємо відчувати оптимізм та заохочення щодо бізнесу, коли ми виходимо з пандемії».

Попередня річна вартість Amazon Prime - $119. Останній раз Amazon підвищував вартість Prime в 2018 році з $99, яка зросла з $ 79 в 2014 році.

У той час як деякі аналітики очікували підвищення вартості Prime, враховуючи зростаючі витрати на доставку, інші вказували на дефіцит робочої сили та товарів, що створює навантаження на Amazon, як на причину підвищення. Компанія підвищила заробітну плату деяким працівникам, щоб конкурувати з напруженим ринком праці. Інші вказували на відсутність нових переваг і нестабільні терміни доставки як на причину, по якій компанія повинна утримувати ціну на послугу на колишньому рівні, повідомляє Reuters.

Незважаючи на те, що в першому кварталі 2021 року Amazon та інші технологічні гіганти, такі як Netflix , хвалилися своїми кращими в історії продажами, протягом року їх «міхур» лопнув. Прибуток компанії знизився в 3 кварталі, хоча в річному обчисленні продажі зросли. У 4 кварталі в секторі веб-сервісів компанії відбулося кілька великих збоїв, що викликало перебої в роботі її брендів та інших великих компаній і конкурентів, що залежать від її хмарних можливостей. Компанія Amazon, розташована в Сіетлі, була заснована Джеффом Безосом в 1994 році як інтернет-магазин з продажу книг. Незважаючи на те, що в липні він покинув пост генерального директора компанії і призначив Джассі, стан Безоса залишається одним з найбільших у світі і становить понад $164 млрд.