Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Анонсировано официальное руководство по The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

оголошено офіційний посібник The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, а також інформацію про те, як його замовити

Надійшли новини про швидкий випуск великої книги: офіційного керівництва до довгоочікуваної The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, продовження гри Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom-це довгоочікуване продовження знаменитої серії ігор від Nintendo . У цій грі геймери знову зустрінуться з головними героями, лінком і Зельдою, які намагаються врятувати Хайрул від нової загрози. А щоб дізнатися всі секрети і підказки по грі, стане в нагоді офіційне керівництво, яке можна замовити вже зараз. Новину повідомив IGN 8 травня 2023 року.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom є продовженням гучної гри Breath of the Wild, яке вийде на Nintendo Switch 12 травня 2023 року. Цей Гра обіцяє бути ще більш захоплюючою і захоплюючою, ніж попередня, завдяки новим можливостям головного героя Лінка і новим локаціям для дослідження. Якщо геймери захочуть отримати максимум задоволення від гри і не пропустити жодної таємниці або секрету, то їм варто замовити офіційне керівництво по грі, яке підготувала компанія piggyback.

Piggyback – це відомий видавець якісних і докладних посібників з найпопулярніших ігор. Вони вже випускали книги по таким іграм серії Zelda, як Breath of the Wild, Skyward Sword і Twilight Princess. Їх керівництва містять не тільки опис всіх завдань, персонажів, предметів і механік гри, але і барвисті ілюстрації, схеми, карти і поради від розробників. Крім того, вони мають привабливий дизайн і зручну навігацію.

Офіційний посібник The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom буде доступний у двох варіантах: звичайному та колекційному. Обидва варіанти мають однаковий вміст: 496 сторінок із повною інформацією про гру, яка допоможе вам досягти 100% проходження. Звичайний посібник коштує 30 доларів, а колекційний – 50. Ви можете попередньо замовити їх на сайті Amazon або в інших Інтернет -магазинах. Важливо врахувати, що керівництво вийде не одночасно з грою, а через місяць – 16 червня 2023 року.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Microsoft і Nintendo оголосили про підписання 10-річного контракту на Call of Duty , щоб гру не вважали ексклюзивом для Xbox . А також наша редакція повідомила , що трансляція Nintendo Direct анонсувала довгоочікувані трейлери нових ігор The Legend of Zelda і Pikmin.