Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Expo Scotland Business Show 2022 — лучшее мероприятие, приобрести важные навыки и вдохновиться на собственный бизнес

Expo Scotland Business Show 2022-найкраща подія для набуття важливих навичок та натхнення для власного бізнесу

Lindeal підготував для Вас статтю про Expo Scotland Business Show 2022, який можна і потрібно відвідати! Дата, час, місце і інформація про спікерів чекають вашої уваги в статті

Hashtag Events раді вітати Вас на Бізнес -Шоу Expo Scotland 2022!

Організатори пишаються тим, що повертаються з Expo Scotland Business Show в 22-й раз, так як це видатний захід для власників всіх видів бізнесів в регіоні і за його межами стільки років збирає в одному місці всі бажаючих стати кращими на своєму терені.

Відвідати його можна безкоштовно.

У виставці візьмуть участь близько 80 компаній, а насичена програма, що включає майже 20 насичених семінарів і майстер-класів, відкриває широкі можливості для всіх учасників.

Hashtag Events - один з найбільших організаторів ділових заходів у Великобританії та Ірландії. Вони організовують і проводять близько 20 бізнес-шоу на рік по всій Великобританії та Ірландії, а також підтримують і просувають близько 30 Онлайн-заходів на різні теми. "Ми базуємося в Нортумберленді, але працюємо також у багатьох частинах Сполученого Королівства і на острові Ірландія в Белфасті і Дубліні", — говорить Ендрю Чарльтон, представник Hashtag Events.

Наші спонсори, експоненти, доповідачі, делегати, послідовники та команда — все це важливі складові для того, щоб забезпечити вам чудовий день. Якщо ви відвідаєте виставку, емоції та враження не змусять себе довго чекати.

То чого ви повинні очікувати?

На виставці є все: чим зайнятися і з ким познайомитися. На івент запрошені як індивідуальні підприємці, які тільки починають свій бізнес, так і найбільші компанії в світі. Зареєструватися можна вже сьогодні на офіційному сайті.

Маючи 13-річний досвід роботи в мережі та організації подій, компанія знає, як возз'єднати людей. На відміну від деяких інших заходів, сесії Конференції можна відвідувати безкоштовно протягом усього дня.

На Expo Scotland Business Show можна обзавестися дуже корисними знайомствами, які посприяють розвитку малого бізнесу, адже 82% присутніх делегатів є важливими особами в бізнес сфері.

Якщо ви новачок у світі бізнесу, не хвилюйтеся. На кожній презентації ви знайдете детальне керівництво як налагоджувати контакти від кращих представників бізнесу.

Ключові тези та семінари

Від лідерів бізнесу світового класу до нагороджених авторів, від героїв спорту до капітанів галузі, Expo Scotland Business Show пропонує вам найбільш проникливих та надихаючих спікерів.

Команда не забуває, звідки вони починали свій шлях, і виступають на підтримку малого бізнесу. На кожну подію вони запрошують найкращих місцевих експертів та підтримують зв'язок з учасниками на всіх рівнях.

У чому ж головна цінність Expo Scotland Business Show? Коли ви стаєте частиною сім'ї Hashtag Events, ми пропонуємо набагато більше, ніж просто події.

Спілкуйтеся з більш ніж 20 000 інших користувачів в соціальних мережах LinkedIn , щоб мати можливість отримати нові знайомства, а також отримати найкращі партнерські пропозиції.

Отримати повну інформацію про захід та інформацію про експертів, сесії та участь у виставці можна на офіційному сайті заходу.