Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Golden Marketing Conference 2022 - цикл крупнейших маркетинговых конференций в Польше

Golden Marketing Conference 2022-лідер серед заходів для кращих маркетологів

Lindeal підготував для вас статтю про Golden Marketing Conference 2022, який можна і потрібно відвідати! Дата, час, місце і інформація про спікерів чекають вашої уваги в статті

Про цифровий трансформації ми чуємо вже як мінімум десяток років. Серед тих, хто вирішив взяти активну участь у діджиталізації, почесне місце займають польські компанії. Значний вплив на цю ситуацію справила пандемія, під час якої польські підприємці активно займалися пошуком потенційних клієнтів.

У Польщі все більше визнають потенціал штучного інтелекту (ШІ). Дані the People & amp; Technology Report 2022 показують, що майже 30% всіх організацій вже використовують алгоритми ШІ для підвищення рівня комунікації з клієнтами та підвищення якості продукції або послуг. Однак незабаром ця цифра може збільшитися більш ніж в два рази. Майже 40% компаній заявляють про свою готовність впровадити нові рішення, засновані на технології штучного інтелекту.

Golden Marketing Conference 2022 стане 10м, ювілейним Заходом, у циклі найбільших маркетингових конференцій у Польщі. Однією з головних тим стане обговорення необхідності використання штучного інтелекту в маркетинговій діяльності.

Golden Marketing Conference - івент, в якому беруть участь провідні експерти в області маркетингу, брендингу, соціальних медіа та побудови маркетингової стратегії. Цікаві дискусійні панелі, лекції та надихаючий нетворкінг роблять цю конференцію однією з найбільш очікуваних подій у даній галузі.

Експерти розкажуть про те, як штучний інтелект допомагає в обслуговуванні клієнтів, зборі даних та аналітиці. Вони також звернуть увагу на віртуальний простір Metaverse, яке останнім часом стало частиною багатьох сфер життя і роботи і обговорять з учасниками злиття онлайн - і офлайн-світів. Досвідчені маркетологи також розкажуть про розвиток індустрії електронної комерції, включаючи q-commerce і live commerce.

Вдесяте маркетологи, лідери галузі та ентузіасти маркетингу широкого профілю зберуться в одному стаціонарному місці, щоб обговорити останні тенденції та тенденції.

Крім топових експертів з Польщі, на конференції також будуть присутні відомі особи і компанії, які встановлюють стандарти у створенні маркетингових заходів. Учасники зможуть послухати лекції Яніни Бак, Петра Буцкі та представників компаній Widoczni та Jaaqob.

Ні для кого не секрет, що індустрія маркетингу розвивається неймовірно швидкими темпами. Щоб залишатися в курсі подій і не відставати від конкурентів, необхідно постійно стежити за галузевими порталами і брати участь в таких зустрічах, як Golden Marketing Conference. Отримані тут знання можна застосувати в своїй роботі вже на наступний день після події.

Golden Marketing Conference - це проект, який протягом майже 7 років займає лідируючі позиції серед конкурентів. Виступи в Познані, Варшаві та Катовіце залучили тисячі спраглих маркетологів, а три випуски безкоштовної онлайн-конференції " GMC Live!"охопили понад 26 000 Інтернет - користувачів. Це подія, яка навчає та надає простір для побудови ділових відносин, а також надає знання про останні тенденції в галузі, найкращі практики та представляє інноваційні рішення.

Коли і де відбудеться подія?

Десятий цикл Golden Marketing Conference розпочнеться 21-22 квітня в Познані на території Міжнародного ярмарку (земляний зал, Познанський конгрес-центр).

Бажаючі зможуть взяти участь у заході в двох формах: стаціонарно в Познані або в онлайн-форматі. Ціни на квиток варіюються від 319 злотих до 1490 злотих залежно від пакету (є як студентський, так і VIP).