Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Топ-11 досок объявлений Казахстана

топ-11 дощок оголошень Казахстану: рейтинг найкращих сайтів у 2022 році

Дізнайтеся про одинадцять кращих сайтів для розміщення оголошень в Казахстані: офіційні посилання, плюси і мінуси, безкоштовний доступ, цікаві можливості

Сайти безкоштовних приватних оголошень досить не скоро перестануть бути популярними. Де ще швидко знайти покупця на речі, з яких виросла дитина? Купити з перших рук добротний старий автомобіль? Здати в оренду квартиру, не вдаючись до допомоги агентів? Або підзаробити, пропонуючи послуги репетитора? У Казахстані є чимало таких дощок онлайн-оголошень, проте команда міжнародного Бізнес - журналу https://worldbank.org.ua / вибрала з їх числа найкращі-з безкоштовним розміщенням, переконливою репутацією, універсальними можливостями для приватників і великих бізнесменів.

В наш рейтинг потрапили:

 1. OLX
 2. З рук в руки
 3. Market KZ
 4. Salexy
 5. Avi
 6. Slanet
 7. Adiso
 8. Soventa
 9. Doska
 10. CENOTAVR
 11. EDC.SALE

І зараз саме час розповісти про кожній дошці безкоштовних оголошень для продажу товарів і послуг докладніше!

OLX

Топ-11 досок объявлений Казахстана: olx.kz

 • Категорія: універсальний 
 • Безкоштовне розміщення: є
 • Офіційний сайт:  https://www.olx.kz

Міжнародна платформа, на якій вже більше 3 млн активних оголошень тільки від казахстанців. Щоб розмістити оголошення безкоштовно, потрібно зареєструватися, вказати свій номер телефону. Сайт популярний не тільки у приватних продавців, але і у майстрів. На карті сайту в рубриці» послуги " можна знайти все від вантажоперевезень до манікюру і проведення весіль. Користувачі вибирають OLX за чуйну техпідтримку, спам-фільтр і захист від шахраїв. Для професійних продавців доступні додаткові платні опції просування оголошень.

З рук в руки

Топ-11 досок объявлений Казахстана: oirr.kz

 • Категорія: універсальний
 • Безкоштовне розміщення: є 
 • Офіційний сайт:  https://oirr.kz

Казахстанське відділення найстарішої російської дошки оголошень «з рук в руки». Сьогодні тут розміщено понад 11 тисяч публікацій, за якими ведеться швидкий пошук за допомогою зручних фільтрів. Серед достоїнств классифайда-відповідальна боротьба зі спамом. На майданчику складно знайти дублюються пропозиції.

Незважаючи на те, що «з рук в руки» починався як сайт безкоштовних приватних оголошень, він відкритий малому, середньому і великому бізнесу. Підприємцям пропонується медіа-кіт і прайс, можливість придбати рекламу. Анонсується гнучка система знижок і можливість кешбеку. А для всіх користувачів команда класифайда публікує корисні статті в своєму блозі.

Market KZ

Топ-11 досок объявлений Казахстана: Market KZ

 • Категорія: універсальний 
 • Безкоштовне розміщення: є
 • Офіційний сайт:  https://market.kz

Market KZ — Казахстанський сайт безкоштовних оголошень, що працює як в конкретних регіонах, так і на всю країну. Може похвалитися власною службою техпідтримки, преміум-просуванням за додаткову плату. Щоб подати оголошення, потрібно обов'язково зареєструватися (на вибір): через номер телефону, адресу електронної пошти, аккаунт Google або Вконтакте. Класифайд працює у веб-версії, а також у форматі додатків для iOS , Android .

І ви знали, що Market KZ має власну групу  з безкоштовними оголошеннями Вконтакте, що об'єднує більше 30к передплатників.

Salexy

Топ-11 досок объявлений Казахстана: Salexy KZ

 • Категорія: універсальний 
 • Безкоштовне розміщення: є
 • Офіційний сайт:  https://salexy.kz

На головній сторінці нам допомагає зручний рубрикатор за категоріями оголошень і великим містам розміщення. Цікаво, але сайт безкоштовних приватних оголошень Salexy в Казахстані найчастіше використовують для продажів автомобілів, мототехніки та автозапчастин. Наступна за популярністю рубрика - « Нерухомість » з численними пропозиціями купівлі-продажу, оренди житла та комерційних об'єктів. Також на класифайді пропонують різні послуги від доставки продуктів харчування, Налаштування фортепіано до ремонту одягу, взуття, побутової техніки та прокладки каналізації на дачній ділянці. Для ефективного просування оголошення можна за додаткову плату підключити VIP-функції.

Avi

Топ-11 досок объявлений Казахстана: Avi KZ

 • Категорія: універсальний 
 • Безкоштовне розміщення: є
 • Офіційний сайт:  https://avi.kz

Подача оголошень на Avi безкоштовна, проте найпершими відразу під пошуковим рядком будуть розташовуватися форма різних преміум-публікацій, виділених за додаткову плату. Особиста реєстрація для розміщення за 0 тенге не потрібно. Виділятися на тлі конкурентів можливо за допомогою привабливого заголовка і продають фото. Якщо вам хочеться швидких угод і численних клієнтів, є платна функція «Турбопродаж». Адміністрація классифайда настійно рекомендує правильно вибирати рубрику і підрубрику оголошення: не всі відвідувачі користуються пошуковим рядком — частина вдається до допомоги рубрикатора.

Slanet

Топ-11 досок объявлений Казахстана: Slanet KZ

 • Категорія: універсальний 
 • Безкоштовне розміщення: є 
 • Офіційний сайт:  https://slanet.kz

Серед безумовних плюсів дошки оголошень — докладний рубрикатор з категоріями і підкатегоріями. Є додатковий зручний пошук по регіонах країни. Розміщувати пропозиції на майданчику можуть тільки зареєстровані користувачі. Потрібно вказати ім'я та дійсну адресу електронної пошти у відповідних розділах.

Найпопулярніша Категорія На Slanet — «послуги та побутове обслуговування». Серед відвідуваних рубрик також будуть " Авто і транспорт», «вакансії і робота», «житло і нерухомість».

Adiso

Топ-11 досок объявлений Казахстана: Adiso KZ

 • Категорія: універсальний
 • Безкоштовне розміщення: є
 • Офіційний сайт:  http://adiso.kz

Як говорить Головна сторінка, " тут можна купити і продати все!"На відміну від інших класифайдів, реєстрація на сайті — необов'язкова процедура. Створити своє безкоштовне оголошення можна відразу за кілька хвилин. Важливо не помилитися з вибором категорії, інакше публікацію просто не побачить цільова аудиторія користувача. Потім відзначають регіон і місто, складають заголовок, опис, прикріплюють фото. Вкажіть, ким ви є-приватною особою або підприємцем, компанією. Не зайвим стане вказати відразу кілька способів зв'язку, щоб у покупця був вибір.

І ви знали, що Adiso має не лише веб-сайт , але і спеціальна група Вконтакте, де також можна розміщувати безкоштовні оголошення в необмеженій кількості.

Soventa

Топ-11 досок объявлений Казахстана: Soventa KZ

 • Категорія: універсальний 
 • Безкоштовне розміщення: є
 • Офіційний сайт:  http://soventa.kz

Дошка безкоштовних приватних оголошень, яка не вимагає обов'язкової реєстрації. Відкрита для продажів всіх рівнів — від дитячого одягу, меблів, електроніки, побутових і мобільних пристроїв, товарів для відпочинку, спорту та саду до аксесуарів, будівництва, комп'ютерів, квартир, тварин і пристосувань для краси. Також на Soventa пропонуються різні послуги, оренда житла і комерційних об'єктів. Для великих покупців і професійних продавців працює Категорія «Бізнес», де цікавляться оптовими поставками, промисловим обладнанням і пошуком ділових партнерів. Для підприємців відкрита можливість реклами своїх продуктів і послуг на сайті.

Doska

Топ-11 досок объявлений Казахстана: Doska KZ

 • Категорія: універсальний 
 • Безкоштовне розміщення: є 
 • Офіційний сайт:  https://doska.info/kz/obyavleniya

Проста і мінімалістичний майданчик безкоштовних оголошень всіх категорій від пошуку роботи до продажу автомобіля. Розмістити публікацію за 0 тенге може без реєстрації будь-який бажаючий. Для професійних продавців і виконавців послуг доступні платні VIP-оголошення, що вимагають зареєструватися на класифайде. Для власників підприємств і компаній є можливість додати свою організацію в онлайн-каталог сайту.

Важливо знати!

Видалити своє оголошення з Doska можуть тільки зареєстровані користувачі.

CENOTAVR

Топ-11 досок объявлений Казахстана: CENOTAVR KZ

 • Категорія: універсальний 
 • Безкоштовне розміщення: є 
 • Офіційний сайт:  https://www.cenotavr.kz

«Ценотавр» заявляє про себе як про «сайті завжди безкоштовних оголошень». Але безоплатне розміщення-не єдине його гідність. На майданчику дуже докладний грунтовний рубрикатор з 2000 категорій і підкатегорій. Важливо, що CENOTAVR не встановлює ліміти на розміщення:»Додайте стільки, скільки потрібно, і регулярно оновлюйте". Крім заголовка і опису, можна прикріпити до 12 фотографій, відеоролик і геомітку. Для професійних продавців-додаткові платні функції, що закріплюють в топі видачі.

EDC.SALE

Топ-11 досок объявлений Казахстана: EDC.SALE KZ

 • Категорія: універсальний
 • Безкоштовне розміщення: є
 • Офіційний сайт:  https://edc.sale/ru/kz

В наш топ сайт оголошень потрапив за приємний мінімалістичний інтерфейс, відсутність докучливих рекламних банерів, лаконічний рубрикатор і можливість необмеженого безкоштовного розміщення. Команда проекту додатково говорить про»високу відвідуваність і велику аудиторію".

Для EDC.SALE передбачається три рівня використання:

 1. Без реєстрації. Підходить, якщо потрібно продати непотрібну річ або запропонувати приватну послугу. Досить скласти текст публікації, вибрати свою країну і натиснути кнопку «Додати оголошення».
 2. Реєстрація. Відкриває доступ до моніторингу числа переглядів, а також внутрішнього чату класифайда, куди можуть написати покупці.
 3. Преміум-рахунок. Розміщення для професійних продавців з можливостями просування оголошення в пошуковій видачі.

На закінчення команда https://worldbank.org.ua / ще раз акцентує увагу читачів на тому, що у 2022 році розміщення на дошках оголошень в інтернеті буде лише умовно безкоштовним — як для бізнесменів, так і для приватних продавців. Публікація дійсно обійдеться в 0 тенге. Але ваше оголошення без платних послуг недовго протримається в топі пошукової видачі без підключення платних послуг. Особливо, якщо ви розміщуєтеся у висококонкурентній категорії за типом «нерухомості», «послуг», «автомобілів і мотоциклів». Чим нижче ваше оголошення під гнітом нових публікацій буде розташовуватися в списку, тим менше потенційних покупців його побачить. Тому для активних продажів на сучасних класифайдах доведеться виділяти невеликий рекламний бюджет.

Сподобалася стаття? Поділіться посиланням у соціальних мережах-можливо, матеріал " Топ-11 дощок оголошень Казахстану: рейтинг найкращих сайтів у 2022 році» виявиться корисним для ваших друзів та колег. Якщо ви знайшли помилку в тексті або хочете, щоб ми детально розкрили якийсь конкретний питання по темі "дошки оголошень", якщо у вас є цікаві пропозиції для нашої редакції, ви завжди можете з нами зв'язатися через сторінку « Кон т акти » будь-яким зручним для вас способом.