Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Лучшие доски объявлений в Украине

найкращі дошки оголошень в Україні: топ-15 популярних класифайдів у 2022 році

Дізнайтеся про п'ятнадцять найпопулярніших у 2022 році онлайн-дошок оголошень в Україні: плюси та мінуси, офіційні сайти, безкоштовне розміщення

Онлайн- дошки оголошень - справжня паличка-виручалочка і для приватних продавців, і для професійних підприємців. На классифайде можна не тільки продати непотрібну річ і вигідно купити товар у приватника, але і зняти частку квартири, знайти взаємовигідний обмін, замовити послугу або роботу безпосередньо у майстра. Але як вибрати кращий сервіс-надійний, популярний, сучасний, із захистом від шахраїв і можливістю безкоштовних публікацій?

Команда міжнародного Бізнес - журналу https://worldbank.org.ua вивчила всі відомі класифайди України з метою вибрати топ-15 найкращих на ринку:

 1. OLX.ua
 2. IZI.ua
 3. RIA.ua
 4. OBYAVA.ua
 5. KIDSTAFF.com.ua
 6. EDC.SALE
 7. Бесплатка
 8. Prom.ua
 9. UkrBoard 
 10. Оголоша
 11. Ukrmarket
 12. BuySell
 13. Adiso
 14. Bazarok
 15. Купити.укр

Всі подробиці чекають вас далі!

OLX.ua

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: OLX.ua

 • Категорія: універсальний
 • Рік запуску: 2011
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: Окремий для кожної рубрики, а також для категорій "приватна особа" і»бізнес"
 • Офіційний сайт:  https://www.olx.ua

Сайт одночасно зручний і для продавців і для покупців. Першим пропонується проста і швидка форма реєстрації та подачі оголошення, другим — можливість відразу зателефонувати або написати у внутрішній чат по зацікавив пропозицією. На OLX.ua знаходиться буквально все в головних сферах: Дитячі товари, мода і стиль, Спорт і відпочинок, Хобі, товари для дому, тварини, Електроніка, Автозапчастини, транспорт, Нерухомість , ПОСЛУГИ, Робота. У списку є рубрики» Обмін «і»Віддам даром".

У 2022 році OLX.ua приваблює функціональної та естетичної веб-версією, зручними мобільними додатками для iOS і Android . Класифайд вибирають за швидку модерацію оголошень, велику цільову аудиторію і власну службу доставки. Серед мінусів: недопрацьована система захисту від шахраїв, відсутність двоетапної аутентифікації і довге вирішення спірних питань техпідтримкою в разі непорозумінь.

А ви знали, що SimilarWeb вважає OLX.ua найпопулярнішим класифайдом в Україні. Щомісяця сайт відкривають не менше 9 млн користувачів.

IZI.ua

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: IZI.ua

 • Категорія: універсальний 
 • Рік запуску: 2020
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: Немає
 • Офіційний сайт:  https://izi.ua

Незважаючи на те, що всього лише два неповних роки, продукт IT-компанії EVO вже становить гідну конкуренцію найстарішим великим українським класифайдам. Другий у черзі IZI.ua є універсальним: тварини і рослини, будинок і сад , ремонт та будівництво, спорт та хобі, Здоров'я і краса, обладнання та сировина, Дитячі товари та Електроніка, Бізнес та послуги, Робота та нерухомість.

IZI.ua працює в веб-версії і в форматі зручних додатків для Android і iOS. Серед достоїнств онлайн-дошки оголошень місце займає наступне-інтуїтивний інтерфейс, чуйна техпідтримка, відсутність лімітів безкоштовних оголошень, безпечні покупки, а також безкоштовна доставка (з можливістю оформлення повернення) в ПВЗ Justin. Мінус лише в тому, що класифайд молодий і поки не може похвалитися величезною аудиторією. Але це і означає, що конкурентів на платформі буде менше.

А ви знали, що оголошення на IZI.ua можна автоматично перенести з інших майданчиків.

RIA.ua

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: RIA.ua

 • Категорія: універсальний 
 • Рік запуску: 2004
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: є, окремий для кожної категорії товарів і послуг
 • Офіційний сайт:  https://www.ria.com

На RIA.ua можна продавати/купувати транспорт і автозапчастини, побутову техніку та електроніку, продукти харчування та книги, тварин і канцприладдя, товари для дітей, будинку, саду, хобі та спорту. Окремо виділені категорії пошуку роботи та надання послуг.

Входить в міжнародну групу компаній International Online Transaction, подібний класифайд приваблює розумними фільтрами для пошуку, інтуїтивної навігацією, адаптацією сайту під екран телефону, злагодженою техпідтримкою, зручним особистим кабінетом і опцією «безпечна покупка». Будьте уважні: посилання на сторонні ресурси Інтернету в тексті оголошення тут розміщувати заборонено!

OBYAVA.ua

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: OBYAVA.ua

 • Категорія: універсальний 
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: є, тільки для категорій "робота" і»послуги"
 • Офіційний сайт:  https://obyava.ua

Щодня останнім часом цю онлайн-дошку оголошень відвідує щонайменше 65 000 унікальних користувачів. Людей приваблює можливість подачі необмеженої кількості публікацій в більшій частині рубрик: Дитячі товари, рослини, тварини, спорт, хобі, здоров'я і краса, меблі та інтер'єр, електроніка, обладнання, ремонт, будівництво, транспорт, бізнес, НЕРУХОМІСТЬ, РОБОТА.

В наш топ OBYAVA.ua потрапив за ергономічну структуру, смарт-фільтри, інтуїтивну навігацію. Власники бізнесу тут можуть створити міні-сайт своєї компанії та імпортувати оголошення з інших класифайдів. Публікації в рубриці "Нерухомість" безкоштовно клонуються на платформах Лун.иа і Krysha.ua. Будьте уважні: один користувач не може подати більше 100 безкоштовних оголошень зі свого профілю. В описі заборонено вказувати посилання на сторонні рекламні ресурси.

А ви знали, що на OBYAVA.ua є ще й окрема рубрика «знайомства».

KIDSTAFF.com.ua

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: KIDSTAFF.com.ua

 • Категорія: універсальний 
 • Рік запуску: 2005
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: є, 25 публікацій для нових користувачів (чим довше ви зареєстровані, тим більше безкоштовних розміщень вам доступно)
 • Офіційний сайт:  https://www.kidstaff.com.ua

Спочатку сайт був пов'язаний з дитячими товарами, але сьогодні число рубрик помітно зросла. Стало багатше і їх різноманітність: жіночий і чоловічий гардероб, дитячі речі та іграшки, будинок і сад, Свята і відпочинок, книги і канцтовари, рослини і тварини, робота і послуги, спільні закупівлі без обмежень.

KIDSTAFF.com.ua приваблює яскравим дизайном, опцією платного просування, деталізованим пошуком, системою рейтингу для кожного продавця, можливістю створити свій онлайн-магазин — міні-сайт. Оголошення, розміщені на класифайде, стабільно потрапляють в топ видачі загальних пошукових систем за подобою Google . Але сайт поки погано адаптований під смартфони, а модерація дуже сувора.

А ви знали, що у проекту KIDSTAFF.com.ua є  власний батьківський форум — один з найпопулярніших в Україні.

EDC.SALE

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: EDC.SALE

 • Категорія: універсальний 
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: є
 • Офіційний сайт:  https://edc.sale/ru/ua

Перед нами міжнародний проект, що має локальні сайти для України, Молдови, Росії, Білорусі та Казахстану. Дошка оголошень відрізняється зручним класифікатором і розумним пошуком з підказками по товарах, послугах і комерційних пропозицій. Для продавців дві можливості-реєстрація на класифайде або подача оголошення без нього. Потім потрібно придумати заголовок, скласти опис і прикріпити фото.

Бесплатка

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: Бесплатка

 • Категорія: універсальний 
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: є 
 • Офіційний сайт:  https://besplatka.ua

«Бесплатка» виросла з класифайда в повноцінний бізнес-портал, де можна знайти все від масових до екзотичних товарів. Проект доступний у веб-версії і в форматі мобільного Додатки для iOS та Android. Є платні опції, банерна реклама для професійних продавців. Мінус у сайту один-велика кількість реклами, яка заважає зосередитися на предметі пошуку.

А ви знали, що місячна відвідуваність  «Бесплаткі» — 0,5 млн осіб.

Prom.ua

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: Prom.ua

 • Категорія: універсальний
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: є
 • Офіційний сайт:  http://prom.ua

На тлі інших класифайдів виділяється приємним мінімалістичним дизайном. Вибір для продавців і покупців при цьому не маленький — десятки різнопланових рубрик. Тут можна не тільки купити і продати товари, а й отримати послуги, замовити роботу, здати в оренду або орендувати об'єкт. Доступна швидка реєстрація. Єдиний мінус в тому, що подача оголошення може здатися заплутаною — не так просто відразу вибрати потрібну категорію.

UkrBoard 

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: UkrBoard

 • Категорія: універсальний 
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: є 
 • Офіційний сайт:  https://www.ukrboard.com.ua

Той самий класифайд, що робить ставку на візуалів. Найбільше переглядів у тих оголошень, які супроводжуються якісними фотографіями. Також можна прикріпити відеоогляд. Подати оголошення можливо без реєстрації, проте для зареєстрованих користувачів відкриваються додаткові корисні функції. Покупцям подобається смарт-пошук і зручні підказки від UkrBoard. Система запам'ятовує ваші запити і автоматично пропонує те, чим ви найбільше цікавитеся.

Оголоша

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: Оголоша

 • Категорія: універсальний
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: є
 • Офіційний сайт:  https://ogolosha.ua

«Оголоша» свого часу провів активну рекламу на радіо і телебаченні, що принесло йому численну аудиторію. Найпопулярнішими рубриками будуть: будинок і сад, Бізнес і Послуги, Робота і нерухомість. Цікаво, що до оголошення можна прикріпити гео-мітку і, звичайно, детальні фото. Якщо зробити на товар/послугу знижку, публікація потрапить в рубрику ТОП. Пропозиції від професійних продавців, бізнесменів і магазинів, виділяються на тлі приватних.

Ukrmarket

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: Ukrmarket

 • Категорія: універсальний 
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: є
 • Офіційний сайт:  https://ukrmarket.net

При складанні оголошення можна використовувати не тільки заголовок, опис, категорію і контакти, а й теги — за допомогою вас побачить більше покупців. Ще один варіант безкоштовного просування — підготовка відеоогляду товару (досить просто вказати посилання). Ukrmarket виділяється на тлі інших класифайдів великим вибором способів зв'язку з продавцем-телефон — електронна пошта, Skype , ICQ.

А ви знали, що в базі Ukrmarke t більше 35 000 активних оголошень.

BuySell

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: BuySell

 • Категорія: універсальний 
 • Рік запуску: 2009
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: є
 • Офіційний сайт:  http://buysell.com.ua

Назва сайту перекладається як «Купіпродай», а його девіз — «всім по кишені». Класифайд дійсно універсальний-від тварин, дитячих речей, товарів для дому-саду до промислового обладнання, авто, бізнес-послуг. Додатково виділяється рубрика»знайомства". У проекту BuySell є власний корисний блог, також у фахівців можна замовити написання оголошення або продає статті.

А ви знали, що в базі BuySell більше 2 млн активних оголошень.

Adiso

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: Adiso

 • Категорія: універсальний
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: Немає
 • Офіційний сайт:  http://adiso.com.ua

Міжнародний проект, що працює в Росії, Україні та Киргизстані. Його фішка-безкоштовна подача оголошень без реєстрації. Важливо, що пропонується чітка прив'язка до геолокації, можливість прикріплення фотографій. Текст публікації може бути як українською, так і російською мовою.

Bazarok

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: Bazarok

 • Категорія: універсальний
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: є 
 • Офіційний сайт:  https://www.bazarok.ua

Майданчик, на якому публікуються як приватні, так і професійні продавці. Тому на Bazarok можна знайти і стару сукню, і нову квартиру, і Послуги з обслуговування бойлерів, і пропозицію зняти офісне приміщення або влаштуватися на роботу. Не забороняються масові публікації, є можливість платного VIP-оголошення-розміщення в окремій колонці. У безкоштовному доступі-Швидка публікація, редагування і видалення своєї пропозиції.

Купити.укр

Топ-15 популярных классифайдов в 2022 году в Украине: Купить.укр

 • Категорія: тільки купівля-продаж товарів
 • Ліміт на безкоштовні оголошення: Немає 
 • Офіційний сайт: https://купить.укр

Цікаво, що кожному новому користувачеві дарують 200 умовних Гривень в подарунок — на просування оголошення. Лімітів на розміщення немає, проте пропозиції про послуги, оренду або роботу тут публікувати не вийде — тільки покупка, продаж нових і старих фізичних товарів.

Як вибрати найкращу онлайн-дошку оголошень у 2022 році? Команда https://worldbank.org.ua настійно рекомендує скористатися нашим топом, адже в нього потрапили найпопулярніші і перевірені майданчики. Якщо ви Приватний продавець, переконайтеся в можливості безкоштовного розміщення в цікавлять категоріях, дізнайтеся про ліміти оголошень. Перевірте, що є захист від шахраїв і ботів, проста система реєстрації та подачі публікацій. Для професійних продавців важлива можливість органічного і платного просування, функції створення вітрини, власного міні-сайту або онлайн-магазину, а також можливість швидкого імпорту оголошень.

Сподобалася стаття? Поділіться посиланням у соціальних мережах-можливо, матеріал " найкращі дошки оголошень в Україні: топ-15 популярних класифайдів у 2022 році» виявиться корисним для ваших друзів та колег. Якщо ви знайшли помилку в тексті або хочете, щоб ми детально розкрили якийсь конкретний питання по темі "дошки оголошень", якщо у вас є цікаві пропозиції для нашої редакції, ви завжди можете з нами зв'язатися через сторінку « контакти » будь-яким зручним для вас способом.